fbpx

Opłacalność inwestycji w fotowoltaike

Fotowoltaika to niższe rachunki za prąd. Postaw na własny prąd ze słońca! Instalacja fotowoltaiczna składa się z kilku urządzeń, dzięki którym zasilisz swój dom w energię elektryczną, którą samodzielnie pozyskasz ze słońca. Działanie instalacji jest bardzo proste, montaż szybki oraz nieinwazyjny, a urządzenia objęte długoletnimi gwarancjami.

Ubezpieczenie w cenie oraz finansowanie

Dobra instalacja, to pewna instalacja. Wybierz tę, w której ubezpieczenie instalacji masz w cenie. Chcesz, by Twój dom był bezpieczny, nawet po zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej. Dokładamy wszelkich starań, byś czuł się komfortowo we własnym domu, bez żadnych wyrzeczeń. Właśnie dlatego w Erato Energy otrzymujesz bezpłatnie ubezpieczenie assistance dla Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Montaż ma być profesjonalny

Decydując się na własną instalację nie chcesz zastanawiać się, jak zostanie wykonany Twój montaż. Chcesz wiedzieć, że zostanie przeprowadzony profesjonalnie, przez wykwalifikowanych instalatorów, pracujących w ekipach z doświadczeniem. Chcesz być pewny, że montaż nie będzie powodował przecieków, problemów czy awarii. My też, dlatego przykładamy wielką wagę do jakości wykonywanego przez nas montażu.

Jakość produktu to podstawa

Profesjonalny montaż odbywa się wyłącznie na jakościowym produkcie. Obecnie na rynku znajduje się tak wiele urządzeń, że z pewnością próbując się rozpoznać w ich jakości, mogłeś poczuć się zagubiony. By założyć własną instalację nie musisz posiadać wiedzy instalatora fotowoltaika - chcesz, by produkty, które wybrałeś były bezpieczne, certyfikowane i objęte wieloletnią gwarancją.

Obniż koszty swojej instalacji

Korzystna cena, to szybki zwrot. Zyskaj jeszcze więcej. Instalacja fotowoltaiczna się opłaca i czas zwrotu z inwestycji jest niezwykle szybki. Doskonale o tym wiemy, dlatego dokładamy starań, by cena naszych instalacji była niezwykle atrakcyjna. Jednak jest jeszcze lepiej, gdy można skorzystać z programów czy ulg, które sprawią, że koszt samej instalacji będzie jeszcze niższy.

© 2022 ERATO ENERGY S. A. All Rights Reserved.

Kontakt