fbpx

Fotowoltaika
pomorskie

Zastanawiasz się nad niezależnością energetyczną? Chcesz zredukować rachunki za prąd i korzystać z taniej, zielonej energii? Rozwiązaniem jest montaż instalacji fotowoltaicznej! Na terenie województwa pomorskiego rozwiązanie to cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Fotowoltaika to jedno z odnawialnych źródeł energii, dzięki którym w prosty sposób obniżysz rachunki. Prąd prosto ze Słońca – z naszą pomocą to możliwe! Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych, a także do samorządów, które zastanawiają się nad przeprowadzeniem bezpiecznej inwestycji w sposób sprawny i gwarantujący maksymalną wydajność. Sprawdź, co możesz zyskać dzięki instalacji PV i skontaktuj się z nami!

Zapytaj o wycenę
  Dlaczego warto zainstalować fotowoltaikę w województwie pomorskim?

  Z czego wynika rosnąca popularność paneli fotowoltaicznych na terenie województwa pomorskiego? Przede wszystkim istotne są duże oszczędności - w ten sposób możesz zredukować nawet 90% kosztów energii elektrycznej. Systemy fotowoltaiczne w Polsce cechują się wysoką wydajnością dzięki korzystnemu nasłonecznieniu, również w województwie pomorskim. Rachunki spadają do nawet 10 złotych miesięcznie! Inwestycja dzięki tak wysokim oszczędnościom zwraca się zazwyczaj w ciągu 5-7 lat. Z pomocą naszej firmy łatwo oszacujesz, kiedy ten moment nastąpi w Twoim przypadku. Z tego powodu na montaż paneli fotowoltaicznych decyduje się wiele gospodarstw domowych, rolników, przedsiębiorców i wspólnot. Przyjrzyjmy się także innym korzyściom, wynikającym z montażu instalacji fotowoltaicznej.

  POTRZEBUJESZ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ?


  Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.


  Zapytaj o wycenę

  Korzyści płynące z instalacji fotowoltaicznej

  • Ogniwa fotowoltaiczne pracują przez cały dzień. Zimą dzień jest krótszy, a jednak fotowoltaika pomorskie pozostaje wydajna. Wynika to z korzystnego ustawodawstwa – gospodarstwa domowe mogą oddawać do sieci energetycznej nadwyżki wyprodukowanego prądu (głównie latem), by następnie przez 365 dni w zależności od rozmiaru instalacji pobrać za darmo 80% lub 70% oddanych kilowatogodzin.
  • Możesz uzyskać dofinansowanie na panele słoneczne. O dostępnych możliwościach opowiemy za chwilę.
  • Instalacja fotowoltaiczna jest bezobsługowa. Przełączenie między prądem z paneli a poborem z sieci następuje automatycznie. Konserwacja również nie jest uciążliwa – można myć panele dwa razy w roku, by oczyścić je z kurzu i innych zabrudzeń. Dzięki temu również wzrasta ich wydajność.
  • Odnawialne źródła energii pozwalają produkować prąd bez korzystania ze złóż paliw kopalnych – tak jest również w przypadku fotowoltaiki. Warto mieć na uwadze ten czynnik – jak wiadomo, pokłady węgla ulegną wyczerpaniu, dlatego energetyka światowa musi stopniowo się przekształcić. Ponadto panele fotowoltaiczne pracują bez spalania substancji, dlatego do atmosfery nie unoszą się szkodliwe związki chemiczne. Możesz w ten sposób we własnym zakresie produkować tanią, bezpieczną, ekologiczną energię.
  • Dużym zainteresowaniem cieszą się instalacje fotowoltaiczne z połączeniu z pompami ciepła. Te nowatorskie systemy grzewcze dzięki fotowoltaice pracują całkowicie bezpłatne. W naszej ofercie znajdziesz również pompy ciepła - pełna niezależność energetyczna jest na wyciągnięcie ręki.

  Jak widać, jest wiele powodów, dla których mieszkańcy województwa pomorskiego decydują się na instalację fotowoltaiczną. OZE to niezwykłe dobrodziejstwo, dzięki któremu niższe rachunki za prąd są na wyciągnięcie ręki.

  MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH?


  Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania, w razie wątpliwości bądź w celu poszerzenia wiedzy na temat naszych usług.


  Zadzwoń: +48 22 299 10 70

  Z jakich etapów składa się budowa instalacji fotowoltaicznej z Erato Energy?

  Jeśli interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, skorzystaj z usług lidera branży! Nasze doświadczenie, zdobyte podczas ponad dwóch tysięcy realizacji, pozwala nam w pełni dostosować się do oczekiwań klienta. Jak wyglądają poszczególne etapy współpracy?

  1. Pierwszy krok to wycena inwestycji. U nas jest ona w pełni bezpłatna. Dzięki niej poznasz szacunkowy koszt przedsięwzięcia i potencjalne korzyści.
  2. Gdy zaakceptujesz naszą wycenę, przystępujemy do następnego etapu. Tworzymy projekt, który pozwoli na najlepsze uzyski. Niezbędne nam będą Twoje faktury za energię z ostatniego roku, a także informacje o zamontowanych i planowanych urządzeniach elektrycznych, źródle ciepła, liczbie mieszkańców i innych czynnikach, które wpływają na zużycie prądu. Na tym etapie dobieramy również komponenty, stawiając na połączenie wysokiej jakości, rozsądnej ceny i potencjalnych korzyści oraz określamy sposób montażu – na dachu lub na gruncie obok budynku, a także orientację względem Słońca.
  • Następny krok to montaż. Przeprowadzamy go sprawnie i bezpiecznie, dzięki czemu od razu możesz cieszyć się darmową energią. Zgłaszamy instalację do zakładu energetycznego, który następnie w ciągu 30 dni wymieni twój licznik na dwukierunkowy.

  Jeśli zależy Ci na uzyskaniu dofinansowania, możesz na nas liczyć. Pomożemy Ci wypełnić wszystkie wnioski.

  Dofinansowania, dotacje, dopłaty na fotowoltaikę w województwie pomorskim

  Na panele słoneczne możesz uzyskać dofinansowanie. Wynika to z istotnej roli OZE dla energetyki państwa i dla klimatu. Niektóre dotacje mają zasięg regionalny, inne - krajowy. Warto przed przystąpieniem do inwestycji spytać o szczegóły w lokalnych urzędach. Jeśli chcesz uzyskać dofinansowanie z programu krajowego, zapewne zainteresują Cię następujące programy:

  • „Mój Prąd” – jednorazowe dotacje w wysokości 5 tysięcy złotych na instalacje domowe.
  • „Agroenergia” – program dla rolników - dotacja w wysokości do 800 000 złotych.
  • „Energia Plus” – rozwiązanie dla przedsiębiorców, w ramach której można uzyskać pożyczkę do 300 milionów złotych.
  • "Czyste Powietrze" - program, w ramach którego możesz otrzymać preferencyjną pożyczkę.

  Ponadto przysługuje Ci również ulga termomodernizacyjna, umożliwiająca odliczenie podatku od kosztów kwalifikowanych usług związanych z montażem instalacji fotowoltaicznych do kwoty 53 tysięcy złotych.

  Jeśli potrzebne będzie Ci wsparcie w sporządzeniu wniosku, pamiętaj, że możesz liczyć na naszą firmę!

  DOFINANSOWANIE DO FOTOWOLTAIKI


  Interesują Cię dotacje na fotowoltaikę? A może finansowanie na jedną z naszych usług?
  Pomożemy Ci w formalnościach, skontaktuj się z nami!


  Sprawdź finansowanie

  Panele fotowoltaiczne pomorskie – w jakich miastach działamy?

  Nasze usługi kierujemy do klientów z następujących miast i ich okolic:

  • Chojnice
  • Człuchów
  • Pruszcz Gdański
  • Kartuzy
  • Kościerzyna

  • Kwidzyn
  • Lębork
  • Malbork
  • Nowy Dwór Gdański
  • Puck

  Nie ograniczamy się jednak do nich i tworzymy instalacje także w innych częściach województwa pomorskiego.

  Montaż instalacji fotowoltaicznych w województwie pomorskim z Erato Energy

  Jeśli poszukujesz montera fotowoltaiki, dzięki któremu szybko zredukujesz rachunki za prąd, jesteś w dobrym miejscu! Fotowoltaika cieszy się ogromnym zainteresowaniem Polaków - w samym roku 2020 zamontowaliśmy już ponad 3000 instalacji na terenie całego kraju, również w granicach województwa pomorskiego – dla gospodarstw domowych, rolników i firm. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych komponentów, o których jakości mieliśmy okazję już się przekonać. Tworzymy projekty tak, by nie generować nadmiernych kosztów, a jedynie zapewnić idealną wydajność. Profesjonalna obsługa klienta to nasz priorytet. Skontaktuj się z nami i poznaj indywidualną wycenę całkowicie za darmo!

  Potrzebujesz instalacji fotowoltaicznej?

  Masz więcej pytań? Napisz do nas!