fbpx
 

Fotowoltaika

Pompy ciepła

Magazyn energii

 

Szybki czas zwrotu

W kwestiach biznesu nie ufaj przypadkowi. Zaufaj doświadczeniu.

Myśląc o swoim biznesie, myślisz o zyskach – w końcu nie po to inwestujesz, by na tym tracić. Twoje zainteresowanie zostało skierowane na fotowoltaikę. To przemyślany kierunek! Instalacja fotowoltaiczna jest jednym z niewielu produktów na rynku, który sam się spłaca. Prowadzenie biznesu w obecnych czasach jest nierozłącznie związane z coraz większym zużyciem prądu, a fotowoltaika pozwoli na korzystanie z prądu generowanego ze słońca. Wiemy, że jednym z większych zmartwień jest niepewna cena prowadzenia firmy. Jest dla nas również oczywiste, że oczekujesz wieloletniej gwarancji, doświadczenia w montażu oraz atrakcyjnej ceny. Wszystko to znajdziesz w ofercie Erato Energy.

Skąd popularność instalacji fotowoltaicznych wśród właścicieli firm? Działanie samej instalacji fotowoltaicznej jest niezwykle proste, generuje ona energię elektryczną z promieniowania słonecznego. Urządzenia wchodzące w skład zestawu objęte są wieloletnimi gwarancjami, cechują się wyjątkową trwałością oraz działają praktycznie bezawaryjnie. Przekłada się to na widoczne oszczędności na rachunku za prąd od pierwszych dni pracy instalacji, a także szybki zwrot z inwestycji. Fotowoltaika dla firmy jest szczególnie opłacalna, ponieważ niemal cała wyprodukowana energia zaspokaja bieżące zużycie budynku.

 

Fotowoltaika dla biznesu to same plusy:

  • prąd ze słońca dla zaspokojenia potrzeb w firmie,
  • oszczędności od pierwszego dnia pracy zestawu,
  • bezawaryjność oraz wieloletnie gwarancje na produkty,
  • szybki czas zwrotu dla firmy, zyskuj nawet po 3 latach,
  • odliczenie kosztu zakupu oraz VAT w wysokości 23%,
  • uniezależnienie od rosnących cen energii elektrycznej,
  • możliwość spłaty instalacji w wygodnych ratach.
Dowiedz się więcej o korzyściach fotowoltaiki dla firm

Planując inwestycję w fotowoltaikę, nie musisz obciążać firmy jednorazowym wydatkiem. Możesz postawić na rozwiązania dopasowane do potrzeb biznesu i skorzystać z leasingu instalacji fotowoltaicznej na korzystnych warunkach. Dobierz wygodną wysokość spłaty oraz wkładu własnego dla Twojej firmy i zamień dotychczasowy rachunek za prąd na raty za instalację fotowoltaiczną.Zarówno zakup instalacji z płatnością przelewem, jak i raty leasingu stanowić będą koszt prowadzenia Twojej działalności. Samodzielnie wybierasz, czy chcesz skorzystać z naszej pomocy, czy może wolisz wnioskować o leasing na własną rękę. Możesz liczyć na nas w kwestiach przedstawienia zarówno kosztorysu instalacji, jak i prognozy czasu jej zwrotu.

 

Chciałbyś posiadać instalację fotowoltaiczną w Twojej firmie?

 

Decydując się na zainwestowanie w fotowoltaikę, stajesz przed trudnym wyborem Wykonawcy swojej instalacji. Oczekujesz, że będzie on posiadać doświadczenie nie tylko w montażu małych instalacji, ale także tych, które zaspokoją duże potrzeby, jakie posiada firma. Właśnie dlatego najkorzystniej wybrać Wykonawcę o ugruntowanej pozycji na rynku, z wieloletnim doświadczeniem w montażu instalacji fotowoltaicznych. Decydując się na montaż z Erato Energy wybierasz nie tylko spółkę godną zaufania, ale również kompleksową realizację inwestycji oraz profesjonalną obsługę serwisową. Czy wiesz, że instalacja dla Twojej firmy zostanie objęta rocznym ubezpieczeniem? W kwestiach biznesu nie ufaj przypadkowi, zaufaj najlepszym.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

    Kontakt