fbpx
 

Fotowoltaika

Pompy ciepła

Magazyn energii

 

Wielkość ma znaczenie

Jesteś tu, a więc prowadzisz firmę i znasz już opinie, że fotowoltaika jest opłacalną inwestycją. Nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ niemal każdy biznes potrzebuje do swojego funkcjonowania energii elektrycznej. Możliwość samodzielnej produkcji prądu niesie za sobą korzyści w postaci niższych rachunków już od pierwszego dnia pracy instalacji. Zauważalne zyski powodują, że fotowoltaika jest jedną z najchętniej polecanych przez jej posiadaczy inwestycji. Instalacja fotowoltaiczna dla firm jest wyjątkowo korzystna ze względu na jej szybki czas zwrotu i niezawodność w działaniu. Wygląda obiecująco, jak jednak wygląda to w praktyce? W praktyce jest to produkt, który jest odpowiedzią na zmartwienia niemal każdego inwestora.

Zdecydowałeś się, że zgłębisz temat fotowoltaiki. Teraz należy dopasować jej wielkość do potrzeb biznesu, czyli w prostszych słowach – zużycia energii elektrycznej, jakie generuje. Jak więc dobrać instalację do potrzeb małego, średniego oraz dużego biznesu? Instalacja dla firm cechuje się inną specyfiką niż ta przeznaczona dla budownictwa mieszkaniowego. Warto zaznaczyć, że nie mówimy tu wyłącznie o mocy samej instalacji, ale również sposobie korzystania z produkcji. W przypadku większości firm największe zapotrzebowanie na energię elektryczną przypada właśnie na te części dnia, w których instalacja fotowoltaiczna wykazuje się najwyższą produkcją. To sprawia, że temat rozliczenia nadprodukcji energii z zakładem energetycznym można uznać za nieistotny, ponieważ większość wyprodukowanego prądu zostanie przeznaczona na bieżące zużycie.

Jak odpowiednio dobrać moc instalacji dla firmy?

Niezależnie jak dużej mocy instalacji wymaga Twój biznes, w Erato Energy znajdziesz rozwiązania dopasowane do jego potrzeb. Decydując się na inwestycję w firmie chcesz mieć pewność, że wybierasz sprawdzonego i solidnegowykonawcę, z doświadczeniem przy montażu dużych realizacji. Stawiasz na szybką obsługę serwisową, renomowane produkty oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ich doboru.Urządzenia, które zostaną zamontowane pełnią najważniejszą rolę w sprawnym i wydajnym działaniu zestawu. Postaw na jakość - naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone produkty, objęte wieloletnimi gwarancjami producentów.

 

Montaż instalacji fotowoltaicznej dla biznesu różni się od tego dla potrzeb domu jednorodzinnego. Podsumujmy więc, na co warto zwrócić uwagę decydując się na inwestycję w firmie:

  • jakość komponentów, które wchodzą w skład instalacji fotowoltaicznej,
  • możliwości projektowe, gotowość przedstawienia projektu przed realizacją,
  • możliwość opieki nad procesem administracyjnym dla instalacji powyżej 50 kWp,
  • obsługa serwisowa, w tym zaplecze serwisowe wykonawcy,
  • doświadczenie firmy przy wykonywaniu dużych instalacji fotowoltaicznych,
  • rekomendacje, referencje oraz opinie wśród partnerów biznesowych.

Profesjonalna obsługa to podstawa współpracy B2B. Oczekujesz jej dla swojej firmy na każdym etapie realizacji – od obsługi doradczej, przez kontakt z firmą, po jakość wykonania oraz opiekę serwisową. Nie musisz znać się na fotowoltaice niezależnie od jej wielkości – to my się na niej znamy. Kompleksowo doradzimy i obsłużymy Twoją firmę na każdym etapie realizacji. Ponieważ profesjonalna obsługa to podstawa pracy Erato Energy.

 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

    Kontakt