fbpx
 

Fotowoltaika

Pompy ciepła

Magazyn energii

 

Opłacalność inwestycji w fotowoltaikę

Fotowoltaika to niższe rachunki za prąd. Postaw na własny prąd ze słońca! Instalacja fotowoltaiczna składa się z kilku urządzeń, dzięki którym zasilisz swój dom w energię elektryczną, którą samodzielnie pozyskasz ze słońca. Działanie instalacji jest bardzo proste, montaż szybki oraz nieinwazyjny, a urządzenia objęte długoletnimi gwarancjami. Wymierne korzyści z pracy instalacji zobaczysz już od pierwszego rachunku za prąd, a po kilku latach będziesz cieszyć się czystym zyskiem.

Dlaczego fotowoltaika jest taka popularna? Ponieważ czas zwrotu w inwestycję jest pewny oraz szybki. Martwią Cię coraz wyższe rachunki za prąd? Dzięki fotowoltaice zapomnisz o rosnących cenach energii. Energia, którą wyprodukujesz zostanie przeznaczona na bieżące zużycie, a nadwyżki energii możesz zmagazynować lub rozliczyć z Zakładem Energetycznym. Cokolwiek nie wybierzesz, Twój nowy rachunek za prąd wyniesie tylko tyle, ile opłaty stałe.

 

Inwestycja w fotowoltaikę to same korzyści:

 • własny prąd na pokrycie wszystkich potrzeb w domu,
 • widoczny zysk z pracy instalacji od pierwszego dnia,
 • długoletnie gwarancje i bezpieczeństwo pracy instalacji,
 • szybki czas zwrotu dla domu, zyskuj już po 5 latach,
 • zapomnij o niepewnych i rosnących cenach prądu,
 • wymień koszt rachunku za prąd na wygodne raty.

JAK W PRAKTYCE BĘDZIE WYGLĄDAĆ TWOJA INSTALACJA

Inwestycja w fotowoltaikę jest zawsze opłacalna – również wtedy, gdy chcesz skorzystać z oferty spłaty instalacji w ratach.

Czy wiesz, że możesz zamienić swój rachunek za prąd na miesięczną ratę? Wiemy, że instalacja fotowoltaiczna jest sporym wydatkiem – ale ze względu na fakt, że sama na siebie zarabia – niezwykle opłacalnym. Korzystając z płatności w ratach, czas zwrotu inwestycji wydłuża się o około dwa lata.
Czy warto? Oczywiście! Twoim celem jest przecież oszczędność na rachunkach za prąd. W Erato Energy współpracujemy z kilkoma instytucjami finansowymi, by przedstawiona Ci oferta finansowania była jak najkorzystniejsza.

Jak wygląda proces montażu Twojej instalacji?

 

Ubezpieczenie w cenie oraz finansowanie

Dobra instalacja, to pewna instalacja. Wybierz tę, w której ubezpieczenie instalacji masz w cenie.

Chcesz, by Twój dom był bezpieczny, nawet po zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej. Dokładamy wszelkich starań, byś czuł się komfortowo we własnym domu, bez żadnych wyrzeczeń. Właśnie dlatego w Erato Energy otrzymujesz bezpłatnie ubezpieczenie assistance dla Twojej instalacji fotowoltaicznej. Ten wyjątkowy na rynku produkt ubezpieczeniowy łączy w sobie ochronę mienia wraz z gwarantowanym wsparciem serwisowym w razie awarii.

Co obejmuje ubezpieczenie assistance Twojej instalacji?

 • zdarzenia losowe,
 • zniszczenia / wandalizm,
 • kradzież komponentów,
 • awaria działania instalacji.

Z ubezpieczeniem nie musisz martwić się, że Twoja instalacja przestanie działać albo potrzebujesz wizyty serwisowej – z jakichkolwiek powodów. Wraz z STU ERGO Hestia S.A. zadbaliśmy, by wizyty serwisowe odbywały się szybko oraz bez zmartwień. Formalności związane z zawarciem ubezpieczenia są po stronie Erato Energy, a suma ubezpieczenia wynosi 8000 złotych.

 

W ramach Twojego ubezpieczenia zostaną podjęte następujące kroki:

 • Weryfikacja przyczyn przerwy lub zakłóceń w działaniu instalacji fotowoltaicznej
 • Podjęcie próby zdalnego rozwiązania problemu;
 • Naprawa lub wymiana niedziałających elementów instalacji;
 • Dostarczenie elementów niezbędnych do naprawy instalacji;
 • Pomoc informacyjna w postępowaniu reklamacyjnym Klienta z producentem urządzeń;
 • Usuwanie gniazd owadów oraz ptaków w przypadku zakłócenia pracy instalacji fotowoltaicznej.

Chciałbyś zgłosić problem ze swoją instalacją fotowoltaiczną? Skontaktuj się poprzez dedykowany numer infolinii: 55 558 77 96, zweryfikuj swoją tożsamość i opisz dokładnie szkodę, jaka nastąpiła. Po przekazaniu zgłoszenia do działu serwisowego otrzymasz telefon zwrotny z propozycją sposobu postępowania oraz likwidacji szkody.

Dokumenty do pobrania

OWU: Warunki Ubezpieczenia Assistance instalacji fotowoltaicznych
Karta Produktu: Ubezpieczenie Assistance instalacji fotowoltaicznych

Bezpłatnym ubezpieczeniem jest objęta każda nasza instalacja fotowoltaiczna, niezależnie od formy finansowania.

Jednak, jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie finansowania inwestycji – również możesz na nas liczyć. Fotowoltaika to jedna z niewielu inwestycji, która jest nie tylko opłacalna, ale również sama się spłaca – dlatego nie musisz się martwić dużym kosztem na start. Jeśli chcesz, możesz wybrać wymienić kwotę, jaką obecnie przeznaczasz na rachunek za prąd na dopasowaną ratę i spłacać swoją instalację wcale tego nie odczuwając w swoim domowym budżecie.

 

Finansowanie dopasowane do Twoich możliwości. Zamień swój rachunek na stałe i niezmienne opłaty miesięczne.

Myślisz o montażu własnej instalacji fotowoltaicznej? Inwestycja w fotowoltaikę to zawsze rozsądny wybór - jako jeden z niewielu dostępnych na rynku produktów przynosi wymierne korzyści już od pierwszych dni swojej pracy. Inwestując warto wybrać rozwiązanie, które samo się spłaca. Nie musisz jednak chcieć płacić za instalację gotówką. By spełnić wszystkie Twoje wymagania co do płatności za instalacje, możesz skorzystać z produktu finansowego, który pozwoli dopasować finansowanie montażu instalacji fotowoltaicznej do Twoich możliwości. Wybierając ofertę Erato Energy skorzystasz z komfortowego zakupu własnej instalacji przy współpracy z wiodącymi instytucjami finansowymi, stawiającymi na profesjonalistów w swojej branży. Postaw na prostotę, przejrzystość oraz atrakcyjność swojej oferty finansowej.

Wybierając opcję płatności w miesięcznych ratach:

 • sfinansujesz do 100% wartości Twojej instalacji fotowoltaicznej,
 • otrzymasz stałe oprocentowanie z niezmienną wysokością raty,
 • proces decyzyjny o przyznaniu finansowania już w 15 minut,
 • wygodne procesowanie wniosku online w Twoim domu,
 • finansowanie instalacji fotowoltaicznej do 85 000 złotych,
 • długi okres finansowania do wyboru, nawet 144 miesiące.

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy korzystają z usług Erato Energy. Jako profesjonaliści dołożyliśmy wszelkich starań, by zaprezentować szeroki wachlarz możliwości bezpiecznego finansowania poprzez współpracę z instytucjami z ugruntowaną pozycją na rynku kredytowania Odnawialnych Źródeł Energii. Po wnikliwej analizie podjęliśmy współpracę z Credit Agricole, BNP Paribas, InBank - które zaoferowały bezpieczeństwo transakcji, automatyzację procesu, szybkość decyzji i prosty proces online z zachowaniem najwyższych standardów. Pamiętaj, że wybierając stałe niezmienne raty nie musisz obciążać swojego domowego budżetu o dodatkowe wydatki. Podczas darmowego audytu nasz Doradca Techniczny przedstawi zalety proponowanej oferty – umów się już dziś!


CHCIAŁBYŚ OSZCZĘDZIĆ JESZCZE WIĘCEJ? SPRAWDŹ, Z JAKICH PROGRAMÓW DOTACJI SKORZYSTASZ
 

Jak uzyskać finansowanie swojej instalacji?

Umowę kredytową możesz zawrzeć razem z umową na montaż instalacji fotowoltaicznej – wygodnie, w swoim domu lub miejscu inwestycji. Pamiętaj, że masz wpływa na okres spłaty, wysokość wkładu własnego oraz wysokość raty. Przygotowanie prognozy kredytowej, audyt oraz dobór wielkości instalacji są bezpłatne. Raty spłacać będziesz zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

  Kontakt