fbpx

Dobrana para

Planujesz montaż pompy ciepła? Rozważ też fotowoltaikę. Wybierając Wykonawcę swojej instalacji warto wybrać firmę, która posiada w swojej ofercie oba zestawy.

Ciepło, które nie zawodzi

Przy wyborze lub wymianie źródła ogrzewania w budynku warto więc zastanowić się nie tylko nad ceną samego urządzenia, ale też jego wydajnością oraz ceną paliwa, którego potrzebuje do wytworzenia ciepła. Koszty ogrzewania znacząco wzrosły, stąd coraz większa popularność ogrzewania z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii oraz zwiększone zainteresowanie ogrzewaniem elektrycznym oraz pompami ciepła.

Gdzie montować pompę ciepła

Pompa ciepła, dokładnie tak jak inne kotły grzewcze, służy do podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz zasilania centralnego ogrzewania w Twoim domu. Jej moc, aby pracowała wydajnie i efektywnie, powinna być dobrana do energooszczędności budynku oraz sposobu funkcjonowania jego domowników.

Obniż koszt swojej instalacji

Korzystna cena, to szybki zwrot. Zyskaj jeszcze więcej. Instalacja fotowoltaiczna się opłaca i czas zwrotu z inwestycji jest niezwykle szybki. Doskonale o tym wiemy, dlatego dokładamy starań, by cena naszych instalacji była niezwykle atrakcyjna. Jednak jest jeszcze lepiej, gdy można skorzystać z programów czy ulg, które sprawią, że koszt samej instalacji będzie jeszcze niższy.

Możliwość finansowania

Zapoznałeś się już z korzyściami posiadania pompy ciepła i jesteś zdecydowany, że jest to inwestycja dla Ciebie. To świetna decyzja! Nawet jeśli nie jesteś osobą, która zwraca uwagę na wartości ekologiczne tego urządzenia, to z pewnością docenisz to, jak wiele oszczędności generuje podczas użytkowania w stosunku do tradycyjnych kotłów na paliwa.

© 2022 ERATO ENERGY S. A. All Rights Reserved.

Kontakt