fbpx

Pompy ciepła
świętokrzyskie

Energia cieplna z natury dla Ciebie

Czy wiesz, że możesz samodzielnie pozyskiwać ciepło na potrzeby swojego budynku całkowicie bezpłatnie? Proponujemy Ci nowatorskie rozwiązanie – pompy ciepła, czyli wysokiej klasy urządzenia bazujące na odnawialnych źródłach energii.

Korzystając z nich możesz z powodzeniem ogrzać cały budynek i wytwarzać ciepłą wodę użytkową. Oferujemy pompy ciepła dla domu i firmy, dzięki którym szybko zauważysz znaczną redukcję kosztów. Komfort termiczny, niskie ceny i niskoemisyjność – właśnie te cechy sprawiają, że pompy ciepła stały się tak popularne. Sprawdź, co możesz zyskać dzięki takiemu systemowi!

Zapytaj o wycenę


   

  Pompy ciepła świętokrzyskie
  – dlaczego warto?

  Korzyści pomp ciepła i szereg innych atutów wpływają na rosnącą popularność tych instalacji w całej Polsce. Znacznie różnią się od konwencjonalnych systemów grzewczych – są tańsze w eksploatacji i znacznie bardziej przyjazne dla środowiska, a przy tym pozwalają na bardzo wysoki komfort termiczny. Jeśli chcesz poznać więcej atutów montażu pompy ciepła, skontaktuj się z nami! Przedstawiciele naszej firmy rozwieją wszelkie wątpliwości.

  Kto może korzystać z pomp ciepła? Każdy – zarówno gospodarstwa domowe, jak i firmy czy instytucje. W ostatnich latach rynek ten odnotowuje znaczne wzrosty, także w świętokrzyskim. Już teraz w co siódmym nowobudowanym domu w Polsce montuje się pompę ciepła. Jakie korzyści przemawiają za tymi urządzeniami?


  SPRAWDŹ CO MOŻESZ ZYSKAĆ

  Dowiedz się więcej o pompach ciepła

  Przejdź do strony Erato Energy poświęconej tematyce pomp ciepła i dowiedz się więcej szczegółów.


  CZYTAJ O POMPACH CIEPŁA

  Korzyści płynące z pompy ciepła

  • Pompy ciepła pozwalają na naprawdę duże oszczędności. Z tego powodu zwrot inwestycji następuje najczęściej w ciągu 5-7 lat.
  • Urządzenie jest proste w obsłudze – możesz zapomnieć o selekcjonowaniu i kupowaniu opału czy czyszczeniu. Pożądaną temperaturę ustawia się w prosty sposób przy pomocy regulatora, a konserwacja sprowadza się do corocznego serwisu.
  • Pompy ciepła są przyjazne dla środowiska. Są niskoemisyjne (zwłaszcza, gdy łączy się je z fotowoltaiką) i nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery. To prosty sposób na ekologiczne, wydajne ogrzewanie. Z tego powodu na zakup pompy ciepła można też otrzymać wysokie dofinansowanie, również w województwie świętokrzyskim.
  • Są niewielkie – mieszczą się w łazience, garażu czy pralni i zajmują tyle miejsca, co bojler – oraz nie hałasują.

  Budowa i działanie pomp ciepła

  Pompy ciepła pracują w oparciu o energię termiczną dolnego źródła – wody, gruntu lub powietrza. Czynnik roboczy nieustannie krąży pomiędzy nim a instalacją grzewczą, do której przekazuje energię termiczną. Po ogrzaniu w dolnym źródle trafia do parownika, gdzie zostaje odparowany. W postaci gazowej przechodzi przez sprężarkę, która zwiększa jego temperaturę i ciśnienie. Następnie w skraplaczu oddaje energię do instalacji grzewczej w budynku. Czynnik roboczy pozwala również na ogrzanie wody użytkowej. Inną opcją są powietrzne pompy ciepła wyłącznie do c.w.u.

  To jeden z najtańszych w eksploatacji systemów grzewczych, dostępnych obecnie na rynku. Pompa ciepła wytwarza trzy razy więcej energii, niż pobiera z gniazdka. Jedyny koszt jej pracy to zasilanie sprężarki, jednak kwoty te są bez porównania niższe względem konwencjonalnych paliw. Szacuje się, że pompa ciepła może pracować za nawet 1500 złotych rocznie. Co więcej, jeśli zastosujesz panele fotowoltaiczne, pompa ciepła będzie pracować całkowicie za darmo. Z naszą pomocą możesz zapewnić sobie stały dostęp do darmowego ogrzewania i darmowej energii elektrycznej!

   

  Dofinansowanie do pompy ciepła – świętokrzyskie

  Ze względu na ekologiczny charakter pomp ciepła, można na nie uzyskać spore dofinansowania, również w świętokrzyskim. Tego typu programy termomodernizacyjne dostępne są w wielu gminach, dlatego przed przystąpieniem do inwestycji warto skontaktować się z lokalnym urzędem i spytać, czy w najbliższym czasie planuje się otworzenie naboru na wymianę źródła ciepła na bardziej ekologiczne.

  Dużym zainteresowaniem cieszy się krajowy program "Czyste Powietrze 3.0". W jego ramach możesz uzyskać dofinansowanie do 25 tysięcy złotych na wymianę starego pieca na nowoczesną pompę ciepła plus dodatkowe 5 tysięcy złotych na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej. Pozwala to na znaczną redukcję kosztów inwestycji.

  Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty, gwarantujemy kompleksowe wsparcie podczas sporządzania wniosków i przygotowywania dokumentacji technicznej. Mamy doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków dla naszych klientów.

  Finansowanie

  Interesują Cię dotacje? A może finansowanie na jedną z naszych usług?
  Pomożemy Ci w formalnościach, skontaktuj się z nami!


  SPRAWDŻ FINANSOWANIE

  Działamy na terenie całego województwa świętokrzyskiego, w tym następujących miastach i ich okolicach:

  • Kielce,
  • Końskie,
  • Busko-Zdrój,

  • Jędrzejów,
  • Kazimierza Wielka,
  • Opatów,

  • Ostrowiec Świętokrzyski,
  • Pińczów,
  • Sandomierz,

  • Skarżysko-Kamienna,
  • Staszów,
  • Włoszczowa.

  Nie ograniczamy się do tych lokalizacji – dojedziemy do klienta na terenie całego województwa świętokrzyskiego!

  Pompy ciepła montaż w świętokrzyskim z Erato Energy

  Jeśli poszukujesz specjalistów, którzy pomogą Ci w prosty sposób zredukować koszty ogrzewania i podejmą się sprawnego, skutecznego montażu pompy ciepła w województwie świętokrzyskim, zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy jednym z liderów branży odnawialnych źródeł energii i w sposób kompleksowy dostarczamy rozwiązania gwarantujące niezależność energetyczną.

  W naszej ofercie znajdziesz różne typy zaawansowanych technologicznie urządzeń, które wyróżnia wydajność i bezawaryjność. Każdy projekt dostosowujemy do potrzeb klientów i tworzymy systemy szyte na miarę. Najwyższa jakość usług to nasz priorytet. Masz pytania? Chcesz poznać bezpłatną wycenę? Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź szczegóły oferty!

  Potrzebujesz pompy ciepła?


  WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY
   

  Masz więcej pytań? Napisz do nas!


   Kontakt