fbpx
 

Fotowoltaika

Pompy ciepła

Magazyn energii

 

Możliwości finansowania

Zapoznałeś się już z korzyściami posiadania pompy ciepła i jesteś zdecydowany, że jest to inwestycja dla Ciebie. To świetna decyzja! Nawet jeśli nie jesteś osobą, która zwraca uwagę na wartości ekologiczne tego urządzenia, to z pewnością docenisz to, jak wiele oszczędności generuje podczas użytkowania w stosunku do tradycyjnych kotłów na paliwa. Należy tu zaznaczyć, że chociaż pompa ciepła do swojej pracy potrzebuje prądu, to produkuje 4 razy więcej ciepła z każdej kilowatogodziny, którą pobiera, ponieważ ciepło pobiera głównie ze środowiska. To znacząco odznacza ją od urządzeń, które ogrzewają pomieszczenia wyłącznie w oparciu o energię elektryczną, szczególnie jeśli chodzi o końcowe koszty ogrzewania.

 

Pompa ciepła powietrze-woda to same korzyści. Podsumujmy niektóre z nich:

  • jest urządzeniem ekologicznym, pozbawionym emisji spalin,
  • jest ekonomiczna, produkuje 4 razy więcej ciepła niż pobiera prądu,
  • jest czysta, nie pyli, nie potrzebuje bieżącej obsługi w uzupełnianiu paliw,
  • jest prosta i intuicyjna w obsłudze, ustawiasz tylko żądaną temperaturę,
  • jest przygotowana do obsługi jej pracy zdalnie poprzez aplikację,
  • zasili zarówno centralne ogrzewanie, jak i ogrzeje ciepłą wodę użytkową,
  • objęta wieloma programami dotacji oraz ulgą podatkową,
  • wraz z fotowoltaiką, jest najbardziej opłacalnym źródłem ciepła na rynku!

Dlaczego pompa ciepła tak bardzo opłaca się wraz z instalacją fotowoltaiczną? Ponieważ do produkcji ciepła pompa potrzebuje energii elektrycznej, a dzięki fotowoltaice wyprodukujesz ją ze słońca. Warto tu zaznaczyć, że instalacja fotowoltaiczna to jedna z niewielu inwestycji na rynku, która się zwraca, przeciętny czas zwrotu to ok. 5 lat. Instalacja spłaca się tym szybciej, im więcej energii elektrycznej przekazywane jest na bieżące zużycie. Jak zwiększyć autokonsumpcję wyprodukowanego przez siebie prądu? Oprócz korzystania z urządzeń czy samochodów elektrycznych, można wybrać ogrzewanie zasilane prądem oraz zainwestować we własny magazyn energii.

Więcej o instalacjach hybrydowych z magazynem energii poczytasz tutaj
 
 

Jesteś już zdecydowany, że pompa ciepła to urządzenie dla Ciebie? Skontaktuj się z nami lub bezpośrednio z naszym Doradcą w Twoim regionie, przeprowadź audyt dzięki któremu odbierzemy moc pompy oraz uzyskaj ofertę na instalację dopasowaną do Twoich potrzeb. Zauważyłeś, że korzystniej jest zainwestować kupić zestaw fotowoltaika + pompa ciepła? Nie martw się kosztami – współpracujemy z wieloma instytucjami bankowymi, by móc zaoferować Ci spłatę instalacji w dopasowanych do Twoich potrzeb ratach, z wybranym przez Ciebie okresem spłaty. Kwestie udzielenia pożyczki zrealizujesz bezpośrednio z naszym Doradcą bezpośrednio przy podpisaniu umowy na Twoją własną instalację realizowaną przez Erato Energy.

Posiadanie własnej instalacji jest niezwykle proste! Tylko kilka kroków dzieli Cię od oszczędności:

Decydując się na oszczędności z wykorzystaniem instalacji fotowoltaicznej lub pompy ciepła chcesz być pewien, że wybrałeś właściwego Wykonawcę. W Erato Energy możemy poszczycić się własnymi ekipami montażowymi oraz kilkuletnim doświadczeniem w realizacji inwestycji zarówno małych, jak i dużych. Dokładamy wszelkich starań, by nasza obsługa była szybka, rzetelna i profesjonalna. Jako spółka akcyjna, gwarantujemy stabilność działania i rozwoju naszej firmy, a także wyróżniamy się pozytywnymi opiniami zarówno Klientów, jak i ugruntowaną pozycją w branży. Decydując się na własną instalację nie ufaj przypadkowi, zaufaj najlepszym. Zaufaj Erato Energy.

Jak uzyskać finansowanie swojej instalacji?

    Kontakt