fbpx
 

Fotowoltaika

Pompy ciepła

Magazyn energii

 

Profesjonalny montaż odbywa się wyłącznie na jakościowym produkcie.

Obecnie na rynku znajduje się tak wiele urządzeń, że z pewnością próbując się rozpoznać w ich jakości, mogłeś poczuć się zagubiony. By założyć własną instalację nie musisz posiadać wiedzy instalatora fotowoltaika - chcesz, by produkty, które wybrałeś były bezpieczne, certyfikowane i objęte wieloletnią gwarancją. Z tego powodu dbamy, by oferowane przez nas zestawy zawierały wyłącznie komponenty wiarygodnych Producentów, z rzetelną obsługą serwisową.

Najważniejsze komponenty Twojej instalacji to falownik (inwerter) oraz moduły (panele) fotowoltaiczne. Właśnie te elementy Twojej instalacji, bazując również na naszej wiedzy oraz doradztwie, wybierzesz samodzielnie. Zastanówmy się więc dlaczego ich dobór ma znaczenie i na co zwracać uwagę przy podejmowaniu decyzji.

Jak będzie działać Twoja instalacja fotowoltaiczna?

 

Moduły najwyższej jakości

Moduły, oprócz swojej skuteczności i wydajności muszą również być estetyczne. Z tego powodu w ofercie Erato Energy możesz wybrać spośród trzech rodzajów modułów, aby zaspokoić wszelkie wymagania, jakie posiadasz wobec tego produktu. Producent oferowanych przez nas modułów to JinkoSolarHolding Co. Ltd., potocznie opisywany jako Jinko Solar.

Moduły, spośród których wybierzesz:

 

Co oznacza gwarancja produktowa oraz liniowa dla modułów fotowoltaicznych?

Gwarancja produktowa obejmuje uszkodzenia mechaniczne, jak na przykład awaria diod, mikropęknięcia, rozwarstwienie materiału. Gwarancja liniowa natomiast określa spadek sprawności modułów, dzięki niej masz pewność, że Twój moduł po 25 latach wciąż będzie pracował z mocą nie mniejszą, niż założona w karcie katalogowej. Moduły Jinko Solar charakteryzują się wysoką sprawnością, niską utratą mocy oraz szybką i rzetelną obsługą reklamacyjną.

Inwerter, jako podstawowe urządzenie zapewniające działanie Twojej instalacji, powinien zostać dobrany nie tylko w oparciu o znajomość marki, ale również warunki montażu instalacji. Każdy z oferowanych przez nas produktów jest nowoczesny i estetyczny, każdy z nich posiada jednak cechy, które sprawiają, że wyróżni się na tle innych w określonych warunkach.

 

Falowniki, spośród których wybierzesz:

Warto pamiętać, że zacienienie to wróg dla skutecznej pracy instalacji. Musimy pamiętać, że moduły złączone są w łańcuchy, które pracować będą z taką mocą, jak najsłabszy z modułów - właśnie dlatego, gdy jeden z nich jest zacieniony, obniża się wydajność całego systemu. Nie stanowi to jednak problemu, który jest nie do przeskoczenia, w szczególności, gdy rozmawiamy o zacienieniu kilku modułów np. w okresie jesienno–zimowym. Do każdego dostępnego na rynku falownika można zastosować optymalizatory Tigo, które zapobiegną obniżeniu całej produkcji przez moduły, pod którymi zostały zainstalowane.

Najważniejsze w działaniu Twojej instalacji to pewność, że cokolwiek się nie stanie – będzie objęta szybką i profesjonalną obsługą serwisową. Pamiętaj, że wybierając naszą instalacjęjesteś chroniony podwójnie – zarówno poprzez opiekę serwisową Erato Energy, jak i ubezpieczenie Twojej instalacji. Dzięki temu masz pewność, że w przypadku wystąpienia problemów - możesz na nas liczyć.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

    Kontakt