fbpx

Szybki czas zwrotu

Myśląc o swoim biznesie, myślisz o zyskach – w końcu nie po to inwestujesz, by na tym tracić. Twoje zainteresowanie zostało skierowane na fotowoltaikę. To przemyślany kierunek! Instalacja fotowoltaiczna jest jednym z niewielu produktów na rynku, który sam się spłaca.

Wielkość ma znaczenie

Jesteś tu, a więc prowadzisz firmę i znasz już opinie, że fotowoltaika jest opłacalną inwestycją. Nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ niemal każdy biznes potrzebuje do swojego funkcjonowania energii elektrycznej. Możliwość samodzielnej produkcji prądu niesie za sobą korzyści w postaci niższych rachunków już od pierwszego dnia pracy instalacji.

Instalacja powyżej 50 kWp

Instalacja fotowoltaiczna dla firmy, to zazwyczaj duże potrzeby. Duże potrzeby to natomiast rozwiązania dopasowane do potrzeb, w tym instalacje o mocy powyżej 50 kWp. Instalacje takie, nazywane potocznie farmami fotowoltaicznymi stały się nieosiągalnym i odradzanym mitem.

Montaż dla biznesu

Realizacja instalacji fotowoltaicznej dla potrzeb biznesu znacznie różni się tej na domu jednorodzinnym. Dotyczy to zarówno samej mocy instalacji, która jest większa, ale też systemu konstrukcyjnego, wymogów budowlanych oraz połączeń elektrycznych. Właśnie dlatego, decydując się na obniżenie rachunków za prąd w firmie przy pomocy fotowoltaiki, warto wybrać wykonawcę z doświadczeniem przy większych realizacjach.

Szukasz kosztów dla biznesu?

Decydując się na inwestycję w swojej firmie chcesz mieć pewność, że inwestujesz mądrze. Myślisz o fotowoltaice dla biznesu? Świetny wybór - fotowoltaika jest jedną z niewielu inwestycji na rynku, która sama na siebie zarabia. Decyzja o montażu jest opłacalna w każdym okresie, w którym szukasz kosztów dla firmy lub chcesz obniżyć koszt prądu w swoim biznesie.

© 2022 ERATO ENERGY S. A. All Rights Reserved.

Kontakt