fbpx

Instalacja dobrana do potrzeb

Dlaczego instalacje fotowoltaiczne zdobywają coraz większą popularność wśród rolników? Własna instalacja to jedna z niewielu inwestycji na rynku, która zwraca się w kilka lat. Dzięki własnej energii ze słońca Twoje gospodarstwo będzie nie tylko ekologiczne, ale przede wszystkim ekonomiczne.

Montaż w gospodarstwie

Najprostszym rozwiązaniem, by obniżyć koszt prowadzenia gospodarstwa jest inwestycja we własną instalację fotowoltaiczną, która pozwoli samodzielnie produkować prąd na jego potrzeby. Jak wygląda montaż fotowoltaiki w gospodarstwie?

Instalacja 50 kWp+

Czym różni się instalacja fotowoltaiczna o mocy powyżej 50 kWp od tej poniżej tej wartości? Decydując się na montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy do 50 kWp gospodarstwo rolne staje się prosumentem, natomiast po przekroczeniu tej mocy – wytwórcą energii elektrycznej.

Ulga w podatku rolnym

Ulga inwestycyjna w podatku rolnym pozwala na budowę i modernizację budynków inwentarskich oraz obiektów służących ochronie środowiska, ale również na zakup i zainstalowanie urządzeń do wykorzystywania na cele produkcyjne naturalnych źródeł energii, w tym słońca.

Ubezpieczenie instalacji w cenie

Decydując się na inwestycję w swojej firmie chcesz mieć pewność, że inwestujesz mądrze. Myślisz o fotowoltaice dla biznesu? Świetny wybór - fotowoltaika jest jedną z niewielu inwestycji na rynku, która sama na siebie zarabia. Decyzja o montażu jest opłacalna w każdym okresie, w którym szukasz kosztów dla firmy lub chcesz obniżyć koszt prądu w swoim biznesie.

© 2022 ERATO ENERGY S. A. All Rights Reserved.

Kontakt