fbpx
parallax background

Instalacje fotowoltaiczneW Erato Energy montujemy efektywne i dopasowane do potrzeb instalacje fotowoltaiczne. Zajmujemy się fotowoltaiką, czyli montażem zestawów urządzeń, które produkują prąd z energii słonecznej.

Instalacje fotowoltaiczne to nasz jedyny obszar działalności – stąd specjalizujemy się w ich doborze, a także projektowaniu oraz montażu. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale działamy na obszarze całej Polski. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować system najwyższej jakości obsługi, który zapewnia satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów.

Naszą pasją są instalacje fotowoltaiczne, czyli takie, które bazują na energii czerpanej z odnawialnych źródeł energii, to jest bezpośrednio ze słońca. Fotowoltaika produkuje prąd elektryczny bezpośrednio z energii słonecznej. Samo działanie instalacji fotowoltaicznej jest bardzo proste, a o tym możesz przeczytać w zakładce Fotowoltaika. Dysponujemy szeroką gamą produktową, dzięki czemu wprowadzamy elastyczne i indywidualnie dopasowane rozwiązania. Inwestycja w instalację fotowoltaiczną opłaca się, a także zwraca bardzo szybko (już w 5 lat), gdy jest dopasowana do Twoich potrzeb. Właśnie dlatego, każdą naszą ofertę szyjemy na miarę – oferujemy rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

parallax background

Dowiedz się więcej na temat fotowoltaiki

parallax background

Montujemy samodzielnie!Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych. Zajmujemy się montażem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych.

Mamy możliwość dopasować do potrzeb fotowoltaikę dla domu, dla firm, dla przemysłu oraz dla rolnika. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzają nas nasi Klienci – wykonaliśmy już ponad 2600 instalacji na terenie całego kraju. Cieszy nas, że większość z nich ponownie korzysta z naszych usług powiększając swoje instalacje o nowe rozwiązania.

Montowane przez nas instalacje fotowoltaiczne wykonywane są z najwyższej jakości produktów, posiadających wieloletnie gwarancje bezawaryjności. Posiadamy własne ekipy montażowe – sami szkolimy naszych Pracowników, dlatego ręczymy za to, że nasi Instalatorzy posiadają niezbędną wiedzę techniczną oraz pracują z pomocą profesjonalnego sprzętu.

parallax background

Najczęściej zadawane pytania dotyczące fotowoltaiki

parallax background

Co nas wyróżnia?Dbamy o to, aby nasza oferta była najlepsza na rynku.


Wiedza i doświadczenie
Ponad 5-letnie doświadczenie w branży, wykonaliśmy już ponad 3200 instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski.
Dopasowana do potrzeb
Instalacja szybko się zwróci, jeśli uszyjemy ją na miarę. Każda naszą realizację projektujemy z dbałością o Twoje indywidualne potrzeby.
Kompleksowość
Samodzielnie obsługujemy całą inwestycję, od projektu po montaż. Posiadamy własne ekipy montażowe, zajmujemy się również serwisem.
Profesjonalny montaż
Wierzymy w ludzi, sami zatrudniamy i szkolimy naszych Instalatorów. Nasze instalacje wykonywane są szybko, solidnie i bezinwazyjnie.
Długoletnia gwarancja
Korzystamy wyłącznie z produktów najwyższej jakości. Każdy z nich ma gwarancję niezawodnej, wydajnej i wieloletniej pracy.
Oszczędność
Instalacje fotowoltaiczne pokrywają do 100% zapotrzebowania na energię, zapewniają jednocześnie szybki zwrot z inwestycji – już w 5 lat!
Najniższe ceny
Dzięki kompleksowej obsłudze, jako jedni z nielicznych, mamy możliwość oferować produkty najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.
Finansowanie
Współpracujemy z bankami i urzędami, by zapewnić Ci pomoc w uzyskaniu środków oraz dotacji na realizację inwestycji.

Wygrywamy ceną instalacji.Posiadamy najlepszą cenę instalacji na runku!


Sprawdź warunki finansowania instalacji fotowoltaicznych


Dbamy o to, aby nasza oferta była najlepsza na rynku.

Instalacje fotowoltaiczne wcale nie muszą być drogie. Proponujemy naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania oraz zapewniamy najwyższej jakości produkty, niezmiennie w niskiej cenie. Stale monitorujemy możliwości pozyskania najkorzystniejszych form finansowania oraz dofinansowania. Współpracujemy bankami oraz instytucjami. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce Finansowanie. Przygotowujemy dokumentacje projektowe oraz przeprowadzamy przez wszelkie formalności, zapewniając kompleksową pomoc w uzyskaniu finansowania oraz dotacji.

parallax background

Instalacja? Doradzimy!Fotowoltaika nie jest droga, ponieważ koszt inwestycji zwraca się już w 5 lat. Aby tak było, musi zostać dobrana pod indywidualne potrzeby każdego z nas.

Wszystkie nasze realizacje przygotowywane są z najwyższą starannością oraz dbałością o indywidualne potrzeby Klienta. Fachowo doradzamy, jakie rozwiązania sprawdzą się w domu czy firmie, zapewniając możliwie najszybszy zwrot z inwestycji. Każdą realizację traktujemy indywidualnie, służąc poradą oraz pomocą przy określaniu indywidualnych czynników, wpływających na końcową cenę instalacji fotowoltaicznej.

 
parallax background

Jesteśmy tu dla Ciebie!


Nie musisz znać się na instalacjach fotowoltaicznych, ponieważ to my się na nich znamy! Zajmiemy się wszystkimi etapami Twojej inwestycji w fotowoltaikę, czyli najpierw określimy Twoje potrzeby, potem przygotujemy dla Ciebie projekt i pomożemy w uzyskaniu finansowania, a na końcu fachowo zamontujemy oraz uruchomimy gotową instalację fotowoltaiczną.

Zobacz, jesteśmy też na Facebooku

BlogNajnowsze wpisy

11 stycznia, 2022

Sprawność pompy ciepła – od czego zależy? Jak ją policzyć?

Pompa ciepła jest dobrym sposobem na obniżenie kosztów eksploatacji domu, dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej. Montaż takiego urządzenia pozwala we własnym zakresie produkować energię niezbędną np. do […]
11 stycznia, 2022

Jak oszczędzać prąd? Poznaj sprawdzone sposoby

Energia elektryczna jest niezbędna do funkcjonowania każdego gospodarstwa domowego. Zapewnia komfort przebywania w budynku, umożliwiając jego oświetlenie, a często też ogrzanie. Podnosi poziom bezpieczeństwa, zasilając alarmy, […]
11 stycznia, 2022

Zasada działania pompy ciepła. Jak działają jej poszczególne rodzaje?

Pompy ciepła cieszą się coraz większą popularnością ze względu na korzyści, jakie za sobą niosą, dostarczając ciepło między innymi do instalacji grzewczej czy produkcji ciepłej wody […]
Kontakt