fbpx

Fotowoltaika
Zamość

Instalacje fotowoltaiczne dla Ciebie

Województwo lubelskie cieszy się opinią regionu rozwijającego się szybko i łączącego rozwiązania przyjazne dla środowiska z opłacalnymi inwestycjami. Do takich należy wybór instalacji fotowoltaicznej dla domu, firmy lub gospodarstwa rolnego.

Ceny energii elektrycznej w ostatnich latach szybują w górę, więc naturalne staje się poszukiwanie sposobów na zapewnienie sobie samowystarczalności energetycznej lub alternatywy w postaci odnawialnych źródeł mocy.

Panele słoneczne plasują się w czołówce rozwiązań wybieranych przez inwestorów, a także wspieranych w różnego typu programach dofinansowania instytucji rządowych i samorządów. Takich właśnie instalacji założyliśmy w Zamościu i okolicach już wiele, a zapotrzebowania na nie wciąż przybywa. Może i Ty dołączysz do zadowolonych klientów?

SPRAWDŹ CO MOŻESZ ZYSKAĆ

Zapytaj o wycenę


   

  Panele fotowoltaiczne Zamość. Jak to działa?

  Wbrew pozorom panele fotowoltaiczne nie wymagają wysokiej temperatury – wystarczy im światło promieni słonecznych, które ogniwa fotowoltaiczne przekształcą w prąd stały (zjawisko fotoelektryczne/fotowoltaiczne). Dzieje się tak dzięki płytkom krzemowym. To jednak nie wystarczy, byśmy mogli korzystać z tak powstałego prądu, ponieważ nasza instalacja elektryczna działa na prąd zmienny. Zaczerpnięta ze słońca energia trafia więc do inwertera i to on zmienia napięcie ze stałego na zmienne.

  Zależnie od tego, jakiej mocy potrzebujemy, trzeba dobrać odpowiednią instalację – eksperci z naszej firmy pomogą w tych ustaleniach. Instalacja fotowoltaiczna potrzebuje również miejsca: montaż paneli słonecznych może odbyć się zarówno na dachu płaskim, jak i nachylonym, a także na gruncie. Ważne, by na powierzchnię paneli nie padał cień i by zimą dbać o ich odśnieżenie, choć w naszym klimacie systemy fotowoltaiczne są praktycznie samowystarczalne.

  Dowiedz się więcej o fotowoltaice

  Przejdź do strony Erato Energy poświęconej tematyce fotowoltaiki i dowiedz się więcej szczegółów.


  CZYTAJ O FOTOWOLTAICE

  Instalacje fotowoltaiczne Zamość – dlaczego warto?

  Wybór instalacji fotowoltaicznej to nie tylko zwrot w stronę ekologii. Czerpanie mocy z odnawialnych źródeł energii jest w pełni przyjazne dla planety, ale daje inwestorom też inne, wymierne korzyści:

  • komfortowe użytkowanie instalacji, dzięki bezobsługowej pracy;
  • szybki montaż i pełne wsparcie firmy montującej panele fotowoltaiczne;
  • możliwość skorzystania z dotacji, m.in. programu „Mój prąd”;
  • zwrot kosztów inwestycji w ciągu zaledwie kilku lat – przy wieloletniej gwarancji na instalacje;
  • instalacja fotowoltaiczna podnosi wartość nieruchomości;
  • warunki naturalne w Zamościu sprawiają, że panele słoneczne działają bardzo wydajnie.

  Wszystko przemawia za tym, że w Zamościu warto zainwestować w panele słoneczne i spróbować dobrej energii, jaką mogą zaoferować.

   

  Fotowoltaika Zamość dofinansowanie, dotacje, dopłaty

  Nasza firma znana jest z tego, że przeprowadza klientów przez cały proces instalacji, ale ponadto wspiera ich w staraniach o dofinansowania z różnego rodzaju projektów rządowych. Oto kilka wybranych:

  • „Agroenergia” – to program adresowany do rolników, którzy chcieliby zapewniać gospodarstwu energię z odnawialnych źródeł (w tym fotowoltaika);
  • „Mój prąd” – jeśli posiadasz dom jednorodzinny i chcesz zamontować instalację fotowoltaiczną, masz szansą otrzymać 5 tysięcy złotych dotacji z programu „Mój prąd”;
  • „Energia Plus” – jest z kolei dedykowana właścicielom firm;
  • "Czyste powietrze" - program dla osób, którą wymieniają stary piec na nowy system grzewczy, np. zasilany fotowoltaiką, który nie zatruwa powietrza.

  W Polsce coraz łatwiej o dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej. Z naszą firmą formalności nie będą problemem – wiemy, jak sprawić, by klient nie odczuł kosztów inwestycji zbyt mocno.

  Finansowanie

  Interesują Cię dotacje? A może finansowanie na jedną z naszych usług?
  Pomożemy Ci w formalnościach, skontaktuj się z nami!


  SPRAWDŻ FINANSOWANIE

  Etapy współpracy z Erato Energy

  Fotowoltaika w Polsce zyskuje na popularności, a nasza firma wyróżnia się na rynku, mimo konkurencji. O jakości naszych usług świadczy to, jak przebiega współpraca z klientem:

  • oferujemy bezpłatną wycenę z szacunkowym kosztem inwestycji;
  • po akceptacji kosztorysu, sporządzamy dla Ciebie projekt całej instalacji dopasowany do potrzeb i określonej mocy;
  • wykonujemy montaż – działamy w Zamościu i wielu innych miastach w Polsce – szybko, ale z dbałością o jakość komponentów i efekt końcowy;
  • przygotowujemy wniosek do dostawcy energii i pomagamy w wypełnieniu dokumentów, jeśli starasz się o dotację;
  • nasza instalacja fotowoltaiczna jest objęta gwarancją, oferujemy więc serwis gwarancyjny, ale także pogwarancyjny.

  Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych z Erato Energy, możesz czuć się bezpiecznie.

  Montaż paneli fotowoltaicznych Zamość

  Fotowoltaika to wymagający obszar – w końcu dbamy o to, by dostarczać do domów, firm czy gospodarstw rolnych energię pozyskaną w bezpieczny, ekologiczny i jak najtańszy sposób. Erato Energy działa w tej branży już na tyle długo, że może nazwać się solidną firmą, co potwierdzą tysiące zadowolonych klientów w całym kraju, również w Zamościu.

  Nasze panele fotowoltaiczne są wydajne, ale i estetyczne – cała instalacja nie zaburza wyglądu budynku, nie wymaga specjalnego serwisowania, jest niemal bezobsługowa. W sprawnym montażu instalacji fotowoltaicznych nie mamy sobie równych! Sprawdź nas, nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Przekonamy Cię, jak łatwo o dobrą energię!


  WYPEŁNIJ FORMUARZ KONTAKTOWY
   

  Masz więcej pytań? Napisz do nas!


   Kontakt