fbpx

Fotowoltaika
Warszawa

Instalacje fotowoltaiczne dla Ciebie

W całej Polsce coraz częściej możemy zauważyć panele fotowoltaiczne. Inwestują w nie liczne gospodarstwa domowe, ale także wiele firm, zarówno małych i średnich, jak i dużych. To prosty sposób na znacznie niższe rachunki za prąd – oszczędności mogą sięgnąć nawet 90%.

Korzystne ustawodawstwo i szeroki system wsparcia (w tym wysokie dofinansowania) sprawiają, że przydomowe elektrownie słoneczne są niezwykle opłacalne. Oferujemy profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Warszawy i okolic – szybko, bezpiecznie i wydajnie. Mamy na koncie ponad dwa tysiące realizacji na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty!

Twój dom, Twoja firma i Twoja gmina mogą skorzystać z zielonej energii!

SPRAWDŹ CO MOŻESZ ZYSKAĆ

Zapytaj o wycenę


   

  Fotowoltaika dla domu i firmy – Warszawa i okolice

  Nasza siedziba znajduje się w Warszawie i to tu rozpoczęliśmy naszą działalność. Na terenie Warszawy, jej okolic i całego województwa mazowieckiego przeprowadziliśmy liczne projekty. Bezpieczny i wydajny montaż paneli fotowoltaicznych to nasza specjalność – działamy tak, by spełnić oczekiwania naszych klientów i zagwarantować im najwyższe oszczędności. Oferujemy również usługi serwisowe w razie jakichkolwiek problemów. Dostarczamy panele słoneczne dla domu i firm, ale także do samorządów i instytucji użytku publicznego.

  Dowiedz się więcej o fotowoltaice

  Przejdź do strony Erato Energy poświęconej tematyce fotowoltaiki i dowiedz się więcej szczegółów.


  CZYTAJ O FOTOWOLTAICE

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Warszawie. Dlaczego warto?

  Systemy fotowoltaiczne to najprostszy i najłatwiej dostępny sposób na pozyskiwanie darmowej, ekologicznej energii elektrycznej. Panele składają się z modułów, a te – z ogniw fotowoltaicznych, które przez cały dzień przetwarzają promieniowanie słoneczne na prąd. O tym, jak skuteczne jest to rozwiązanie, przekonały się już miliony osób na całym świecie – widok charakterystycznych paneli na dachu nie jest już zaskakujący. Dlaczego instalacje fotowoltaiczne są tak opłacalne?

  • Z pomocą fotowoltaiki możesz zredukować rachunki za prąd o nawet 90%. Pamiętaj, by postawić na profesjonalną firmę montażową – rozsądny projekt ma kluczowe znaczenie dla zysków.
  • Na uwagę zasługuje fakt, iż większość inwestycji zwraca się w perspektywie 5-7 lat, w zależności od wielkości instalacji fotowoltaicznej i zużycia energii elektrycznej w domu.
  • Panele fotowoltaicznej wysokiej jakości pracują bezawaryjnie przez nawet trzydzieści lat i więcej. Przez ten czas możesz cieszyć się znacznymi oszczędnościami.
  • Co istotne, konserwacja nie jest uciążliwa. Istotne jest jedynie regularne mycie paneli fotowoltaicznych, na których zbiera się w sposób naturalny kurz. Oczyszczenie ich z zabrudzeń pozwala zwiększyć wydajność pracy instalacji. Można to wykonać samodzielnie przy użyciu myjki i czystej wody lub zlecić zewnętrznej firmie.
  • Wszystkie nasze panele fotowoltaiczne są objęte 25-letnią gwarancją producencką. Dodatkowo proponujemy gwarancję na sam montaż. W razie jakichkolwiek problemów przeprowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  • Systemy fotowoltaiczne działają przez cały dzień. Latem oznacza to, że produkują nadmiar energii. Ten możesz oddawać do sieci, by następnie jako prosument bezpłatnie przez 365 dni od zakończenia okresu rozliczeniowego odebrać 80% lub 70% (w zależności od wielkości instalacji) oddanych kWh za darmo. Sprawia to, że opłaty za energię elektryczną pozostają na zbliżonym poziomie przez cały rok, także zimą, gdy panele pracują krócej.
  • Fotowoltaika w Warszawie to wyśmienita inwestycja. Pozwala na to wysoka liczba godzin słonecznych oraz korzystne nasłonecznienie, przekraczające przeciętnie 1000 kWh na metr kwadratowy rocznie. To więcej niż średnia dla całego kraju.
  • Instalacja fotowoltaiczna podczas produkcji prądu nie spala żadnych surowców (a, jak wiemy, złoża węgla są ograniczone). Nie dochodzi też do emisji żadnych szkodliwych substancji do atmosfery. To prosty sposób na pozyskiwanie całkowicie przyjaznej dla środowiska energii.
  • Co więcej, panele fotowoltaiczne pozwalają uniezależnić się od podwyżek cen prądu. Dla wielu naszych klientów właśnie ten aspekt był główną motywacją. Szacuje się, że do 2030 roku energia podrożeje o 100%. Warto zawczasu się przed tym zabezpieczyć.
  • Przy pomocy instalacji fotowoltaicznych możliwe jest bezpłatne ładowanie samochodów elektrycznych. To jeszcze większe oszczędności i redukcja śladu węglowego.

  Fotowoltaika dla domu i firmy – Warszawa i okolice

  Nasza siedziba znajduje się w Warszawie i to tu rozpoczęliśmy naszą działalność. Na terenie Warszawy, jej okolic i całego województwa mazowieckiego przeprowadziliśmy liczne projekty. Bezpieczny i wydajny montaż paneli fotowoltaicznych to nasza specjalność – działamy tak, by spełnić oczekiwania naszych klientów i zagwarantować im najwyższe oszczędności. Oferujemy również usługi serwisowe w razie jakichkolwiek problemów. Dostarczamy panele słoneczne dla domu i firm, ale także do samorządów i instytucji użytku publicznego.

   

  Dofinansowanie, dotacje do fotowoltaiki w Warszawie

  Czy wiesz, że na terenie Warszawy możesz otrzymać korzystne dofinansowanie na zakup instalacji fotowoltaicznej? Urząd miasta proponuje jednorazowe dotacje w wysokości do 1500 złotych na 1 kW (maksymalnie 15 tysięcy złotych). Oznacza to, że możesz zaoszczędzić nawet połowę kosztów inwestycji i szybciej cieszyć się zyskami!

  Istnieją także krajowe programy wsparcia. Dla osób prywatnych przeznaczony jest projekt Mój Prąd, w ramach którego można otrzymać do 5 tysięcy złotych na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej. Dla rolników przeznaczone jest dofinansowanie Agroenergia. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z licznych programów dotacji i preferencyjnych pożyczek. Nasza firma oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie sporządzenia odpowiednich wniosków.

  Finansowanie

  Interesują Cię dotacje? A może finansowanie na jedną z naszych usług?
  Pomożemy Ci w formalnościach, skontaktuj się z nami!


  SPRAWDŻ FINANSOWANIE

  Instalacje fotowoltaiczne w Warszawie z Erato Energy – co musisz wiedzieć?

  Instalacja fotowoltaiczna składa się z modułów, inwertera i szeregu urządzeń pomocniczych. Ogniwa fotowoltaiczne złożone z płytek krzemowych produkują prąd dzięki zjawisku fotoelektrycznemu. Jest on stały, dlatego inwerter przekształca go na prąd zmienny, dostosowany do potrzeb naszych urządzeń domowych. Powstała w ten sposób energia jest w pełni bezpieczna. Przełączenie między prądem z instalacji fotowoltaicznej a pobieraniem go z sieci następuje w pełni automatycznie.

  Warto też dodać parę słów o montażu. Może zostać przeprowadzony na dachu lub na gruncie obok budynku, w zależności od tego, które rozwiązanie będzie bardziej korzystne i pozwoli na lepsze uzyski. Inwestując w fotowoltaikę kluczowe jest, by skorzystać z usług profesjonalistów, którzy stworzą dobrej jakości projekt i przeprowadzą prawidłowy montaż.

  Zaufaj ekspertom – skorzystaj z oferty ekspertów z Erato Energy!

  Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie doboru i montażu fotowoltaiki:

  1. W pierwszej kolejności proponujemy Ci bezpłatną wycenę przedsięwzięcia. Pozwoli Ci to zorientować się w kosztach i możliwościach.
  2. Następnie na podstawie wizji lokalnej tworzymy projekt. Najważniejsze jest dla nas, by zaspokoił zapotrzebowanie na energię, a jednocześnie nie generował zbyt dużych wydatków podczas inwestycji. Profesjonalnie dobieramy urządzenia, cały czas pozostając w kontakcie z Tobą.
  3. Wreszcie przystępujemy do montażu na dachu lub obok budynku. Zakładamy licznik dwukierunkowy i zgłaszamy instalację do dostawcy energii. Wypełniamy formalności związane z dofinansowaniami, jeśli chcesz w ten sposób pokryć koszty instalacji.
  4. Co więcej, oferujemy również serwis fotowoltaiki. W razie jakichkolwiek problemów możesz na nas liczyć.

  O tym, jak skuteczne są nasze usługi, przekonały się już tysiące klientów. Czy fotowoltaika to rozwiązanie dla Ciebie? Skontaktuj się z nami i sprawdź!


  WYPEŁNIJ FORMUARZ KONTAKTOWY
   

  Masz więcej pytań? Napisz do nas!


   Kontakt