fbpx

Fotowoltaika
Tomaszów Lubelski

Instalacje fotowoltaiczne dla Ciebie

Tomaszów Lubelski to kolejne miejsce na mapie Polski, gdzie dzięki współpracy z Erato Energy mieszkańcy mogą pozyskiwać prąd w sposób bardziej ekologiczny.

Panele fotowoltaiczne sprawdziły się już u szerokiego grona naszych klientów, dlatego zachęcamy kolejne osoby do wykorzystania potencjału odnawialnych źródeł energii. Nasza oferta trafi również w potrzeby firm i gospodarstw rolnych, w których instalacja fotowoltaiczna pomoże obniżyć koszty prowadzenia działalności.

SPRAWDŹ CO MOŻESZ ZYSKAĆ

Zapytaj o wycenę


   

  Panele fotowoltaiczne Tomaszów Lubelski. Jak to działa?

  O fotowoltaice słyszy się obecnie coraz więcej – z jednej strony odpowiada za to rosnące zainteresowania ekologią, z drugiej programy dotowane przez państwo. Na czym dokładnie polega ta technologia? Produkcja energii elektrycznej jest możliwa dzięki procesom zachodzącym w ogniwach fotowoltaicznych, z których składają się panele montowane na dachach. W efekcie powstaje prąd stały, przekazywany do inwertera. Korzystanie z energii pozyskanej ze słońca jest możliwe dopiero wówczas, gdy falownik przekształci ją na prąd zmienny, płynący w gniazdkach.

  Domownicy będą korzystać z niego na bieżąco, ale konieczny jest również wybór jednego z systemów gromadzenia prądu: off-grid (magazynujący energię) i on-grid (przekazujący energię do sieci elektroenergetycznej). Aby zaspokoić potrzeby energetyczne budynku należy starannie zaplanować położenie paneli fotowoltaicznych, by padało na nie jak najwięcej słońca. Najpopularniejszy jest montaż instalacji na dachu budynku, ale w uzasadnionych wypadkach może zostać umieszczona na gruncie.

  Dowiedz się więcej o fotowoltaice

  Przejdź do strony Erato Energy poświęconej tematyce fotowoltaiki i dowiedz się więcej szczegółów.


  CZYTAJ O FOTOWOLTAICE

  Instalacje fotowoltaiczne Tomaszów Lubelski – dlaczego warto?

  Dlaczego tak wiele osób na terenie Tomaszowa Lubelskiego jest zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej? Nasze doświadczenie pozwala na wskazanie wielu istotnych korzyści, które zachęcają do produkcji własnej energii:

  • Comiesięczne oszczędności – panele fotowoltaiczne pozwalają obniżyć koszty eksploatacji domu. Jest to bardzo korzystne zwłaszcza biorąc pod uwagę rosnące z roku na rok ceny prądu.
  • Dofinansowanie inwestycji – wsparcie jakie można uzyskać dzięki rządowym i samorządowym programom, pozwala obniżyć koszty, jakie musimy ponieść, decydując się na montaż paneli i czyni inwestycję jeszcze bardziej korzystną finansową.
  • Wzrost wartości nieruchomości – obecność na dachu paneli słonecznych czyni budynek bardziej nowoczesnym i ekologicznym, a to podnosi jego cenę w razie sprzedaży.
  • Prąd bez wysiłku – instalacja fotowoltaiczna jest bezobsługowa, domownicy mogą korzystać z prądu, a jednocześnie całkowicie zapomnieć o tym, jak jest wytwarzany.
  • Troska o środowisko – korzystanie z odnawialnych źródeł energii to szansa na zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Panele fotowoltaiczne wpisują się w ekologiczne trendy w budowie domów.

  Tomaszów Lubelski to świetne miejsce, by wykorzystać potencjał nasłonecznienia terenu i zdecydować się na instalację paneli słonecznych. Jak widać zapewniają sporo korzyści, które poprawią komfort codziennego życia.

   

  Fotowoltaika Tomaszów Lubelski dofinansowanie, dotacje, dopłaty

  Mieszkańcy województwa lubelskiego mogą korzystać z rządowych programów, które czynią inwestycję bardziej dostępną finansowo. Aby spopularyzować odnawialne źródła energii, wciąż pojawiają się nowe możliwości pozyskania dotacji, do najpopularniejszych należą jednak:

  • Mój Prąd – skierowany do osób fizycznych, które mogą uzyskać wsparcie w wysokości 5 tyś. zł.
  • Czyste Powietrze - program pozwala na uzyskanie bezzwrotnej dotacji do zakupu fotowoltaiki wspomagającej działanie pompy ciepła, która ogrzeje dom jednorodzinny.
  • Energia Plus – z którego mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy chcą pozyskiwać energię ze słońca dla swojej firmy.
  • Agroenergia – program będzie stanowił pomoc dla osób prowadzących gospodarstwo rolne, które dzięki instalacji fotowoltaicznej ma szansę stać się bardziej ekologiczne.

  Decydując się na współpracę z Erato Energy nie musisz martwić się, że nie będziesz w stanie spełnić warunków dofinansowania i nie poradzisz sobie ze skompletowaniem dokumentacji. Oferujemy wsparcie w uzyskaniu dopłaty, a nasze doświadczenie jest gwarancją sukcesu klientów!

  Finansowanie

  Interesują Cię dotacje? A może finansowanie na jedną z naszych usług?
  Pomożemy Ci w formalnościach, skontaktuj się z nami!


  SPRAWDŻ FINANSOWANIE

  Etapy współpracy z Erato Energy

  Wykonanie instalacji fotowoltaicznych w Tomaszowie Lubelskim nie różni się znacznie od naszej pracy w innych częściach Polski. Stawiamy na elastyczność wobec potrzeb klienta i dobrą komunikację. Współpraca zawsze opiera się na kilku niezbędnych punktach:

  • Bezpłatna wycena – nasi doradcy muszą poznać potrzeby energetyczne budynku, by móc zaproponować najlepsze rozwiązania.
  • Projekt instalacji – zanim panele słoneczne znajdą się na dachu budynku, konieczne jest wykonanie szczegółowego planu ich rozmieszczenia. Każda działka i dom są inne, dlatego staramy się znaleźć sposób, by instalacja była maksymalnie wydajna.
  • Montaż paneli fotowoltaicznych – nasi pracownicy wykonają wszystkie konieczne prace, by fotowoltaika służyła inwestorom przez długie lata.
  • Formalności – możesz liczyć na naszą pomoc w zgłoszeniu swojej fotowoltaiki do dostawcy energii oraz uzyskaniu dofinansowania z państwowych programów.
  • Serwis – montaż paneli nie oznacza, że zostajesz sam! Oferujemy serwis i pomoc w razie wątpliwości i problemów.

  Prace związane z planowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznej nie muszą być wyzwaniem, jeśli powierzysz je solidnej firmie. Skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów współpracy!

  Montaż paneli fotowoltaicznych Tomaszów Lubelski

  Dla osób planujących budowę domu lub posiadających nieruchomość w Tomaszowie Lubelskim pojawiły się nowe perspektywy na wykorzystanie energii ze słońca. Oferta Erato Energy obejmuje wycenę, montaż i serwis, by sprostać wszystkim oczekiwaniom mieszkańców. Nasze usługi to gwarancja wydajnej instalacji solarnej łączącej ekologię z ekonomią.


  WYPEŁNIJ FORMUARZ KONTAKTOWY
   

  Masz więcej pytań? Napisz do nas!


   Kontakt