fbpx

Fotowoltaika
Stalowa Wola

Instalacje fotowoltaiczne dla Ciebie

Skąd tak duże zainteresowanie fotowoltaiką w ostatnich latach? Jako firma działająca na rynku paneli fotowoltaicznych od lat i mająca za sobą montaż wielu systemów, możemy śmiało powiedzieć, że to po prostu inwestycja, która się opłaca.

Również w Stalowej Woli i w okolicach – na dobrze nasłonecznionym terenie z naturalnym potencjałem – nasza oferta cieszy się popularnością. Prąd wytwarzany dzięki sile słońca przynosi bowiem imponujące oszczędności, a rozwiązania ekologiczne zyskują uznanie w Polsce i w całej Europie. Czy fotowoltaika jest dobra także dla Ciebie? Oczywiście, że tak!

SPRAWDŹ CO MOŻESZ ZYSKAĆ

Zapytaj o wycenę


   

  Panele fotowoltaiczne Stalowa Wola. Jak to działa?

  Instalację fotowoltaiczną najczęściej montuje się na dachu budynku, dobierając komponenty w zależności od nachylenia dachu i umieszczając ogniwa fotowoltaiczne tak, by pobór energii ze słońca był jak największy. Coraz więcej inwestorów decyduje się jednak na montaż paneli na gruncie – w przydomowym ogrodzie, na działce obok budynku firmy czy na terenie gospodarstwa rolnego. Ważne, by panele fotowoltaiczne były zawsze odsłonięte i niezacienione.

  Energia z promieni słonecznych, pobrana dzięki płytkom krzemowym w ogniwach, trafia do inwertera – specjalnego urządzenia odpowiedzialnego za zmianę napięcia powstałego prądu na takie, jakie mamy w naszych gniazdkach elektrycznych, czyli ze stałego na zmienne. Gdy już prąd wyprodukowany dzięki odnawialnemu źródłu energii (promienie słoneczne) trafia do sieci, wystarczy powiadomić o tym naszego dostawcę energii i cieszyć się niskimi rachunkami. Obsługa całej instalacji jest niewymagająca naszej uwagi – to ważna zaleta fotowoltaiki, ale jest ich znacznie więcej.

  Dowiedz się więcej o fotowoltaice

  Przejdź do strony Erato Energy poświęconej tematyce fotowoltaiki i dowiedz się więcej szczegółów.


  CZYTAJ O FOTOWOLTAICE

  Instalacje fotowoltaiczne Stalowa Wola – dlaczego warto?

  Jak wspomnieliśmy, instalacja fotowoltaiczna jest praktycznie bezobsługowa. Wygoda użytkowania jest bardzo ważna, zwraca na nią uwagę wielu klientów, jednak warto wspomnieć jeszcze o korzyściach wymiernych – dla nas i dla naszej planety.

  • Negatywny wpływ instalacji fotowoltaicznych na środowisko nie został stwierdzony – wręcz przeciwnie! Jeśli zasilimy fotowoltaiką np. pompy ciepła ogrzewające nasz dom czy wodę użytkową, robimy dużo dobrego dla Ziemi. To system bezemisyjny, nieeksploatujący zasobów Ziemi, w pełni przyjazny dla otoczenia.
  • Produkcja energii elektrycznej samodzielnie zapewnia znaczne oszczędności. Szacuje się, że instalacja fotowoltaiczna może pokryć przeciętnie nawet 80% zapotrzebowania na prąd. Zamontowana w domu czy firmie, obniży rachunki za pobór energii.
  • Wbrew obawom wielu osób fotowoltaika to instalacja działająca wydajnie przez cały rok, nie tylko w czasie lata, ale także zimą, gdy słońca jest mniej. System można zorganizować tak, by letnie nadwyżki energii spożytkować w okresie jesienno-zimowym.
  • Koszty całej inwestycji zwracają się w ciągu kilku lat, a biorąc pod uwagę, że panele fotowoltaiczne mogą działać bezawaryjnie nawet 25-30 lat, zyskujemy długie lata oszczędności.

  Niewymagająca obsługa, łatwość i szybkość montażu paneli, korzyści ekologiczne i ekonomiczne... Wszystko to sprawia, że na dachach budynków Stalowej Woli coraz częściej można zobaczyć nasze instalacje.

   

  Fotowoltaika Stalowa Wola dofinansowanie, dotacje, dopłaty

  Panele fotowoltaiczne (Stalowa Wola i inne miasta mają do nich naprawdę łatwy dostęp!) wykorzystują odnawialne źródła energii. Sytuuje to fotowoltaikę wysoko w rankingach inwestycji chętnie wspieranych przez rząd i samorządy.

  • Właściciele firm mogą liczyć na dofinansowanie z programu „Energia Plus”.
  • Rolnicy modernizujący swoje gospodarstwa otrzymują wsparcie z programu „Agroenergia”.
  • Każdy właściciel domu jednorodzinnego ma szansę na dotację z programu "Mój prąd”.
  • Wymiana pieca węglowego np. na system grzewczy zasilany fotowoltaiką może zostać dofinansowana z programu „Czyste powietrze”.

  Erato Energy pomaga swoim klientom w zdobyciu dotacji – mamy doświadczenie i chętnie korzystamy z niego, by dobrać najlepszy program dla inwestora.

  Finansowanie

  Interesują Cię dotacje? A może finansowanie na jedną z naszych usług?
  Pomożemy Ci w formalnościach, skontaktuj się z nami!


  SPRAWDŻ FINANSOWANIE

  Etapy współpracy z Erato Energy

  W jaki sposób może przebiegać nasza współpraca z Tobą?

  • Nasza firma oferuje bezpłatną wycenę fotowoltaiki w Twoim domu lub na terenie firmy.
  • Po akceptacji kosztorysu sporządzamy projekt, który zapewni Ci energię elektryczną o potrzebnej mocy.
  • Montażu instalacji nie musisz się obawiać – nasi specjaliści robią wszystko, by nie ingerować zbytnio w wygląd budynku czy działki, a wszystkie elementy są wysokiej jakości i gwarantują bezpieczeństwo.
  • Dbamy również o kontakt z lokalnym dostawcą prądu i przyłączenie systemu do sieci.
  • Pomożemy Ci dopełnić wszelkich formalności oraz ubiegać się o dotację.
  • Nasza współpraca działa również po zakończeniu prac: zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Stalowej Woli.

  Skontaktuj się z ekspertami z Erato Energy – chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości.

  Montaż paneli fotowoltaicznych Stalowa Wola

  Możesz trafić na oferty różnych firm zajmujących się fotowoltaiką. Dlaczego warto zaufać właśnie nam? Stalowa Wola od dawna jest już terenem naszych działań – zrealizowaliśmy wiele projektów, mamy tysiące zadowolonych klientów, a to właśnie satysfakcjonująca obie strony współpraca jest dla nas priorytetem. Fotowoltaika to inwestycja na lata, dlatego dbamy o solidność wykonania, dobry kontakt z klientami oraz poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny. Z Erato Energy nie musisz się obawiać – gwarantujemy tani, bezpieczny i ekologiczny prąd!


  WYPEŁNIJ FORMUARZ KONTAKTOWY
   

  Masz więcej pytań? Napisz do nas!


   Kontakt