fbpx

Fotowoltaika
Przemyśl

Instalacje fotowoltaiczne dla Ciebie

Jak połączyć troskę o środowisko z korzyściami ekonomicznymi? W Erato Energy znamy na to odpowiedź!

Pozyskiwanie energii elektrycznej z promieni słonecznych to istota działania paneli fotowoltaicznych i mieszkając w Przemyślu, możesz korzystać z tej technologii. Oferujemy swoje kompleksowe usługi, by coraz więcej osób mogło cieszyć się tanim prądem i wykorzystać naturalne nasłonecznienie swojego regionu.

SPRAWDŹ CO MOŻESZ ZYSKAĆ

Zapytaj o wycenę


   

  Panele fotowoltaiczne Przemyśl. Jak to działa?

  Mówiąc o instalacji fotowoltaicznej, mamy przed oczami najczęściej panele słoneczne montowane na dachach domów. W rzeczywistości jest to jedynie element większej konstrukcji. Pozyskanie energii z promieni słonecznej nie byłoby możliwe bez ogniw fotowoltaicznych łączonych w moduły, z których powstają panele. Wytworzony prąd stały musi następnie zostać przetworzony w prąd zmienny za pośrednictwem konwertera i dopiero wówczas trafia do domowych gniazdek.

  Zaplanowanie wydajności instalacji fotowoltaicznej, zgodnej z liczbą wykorzystywanej przez mieszkańców kWh, to zawsze duże wyzwanie. Dodatkowo działanie paneli fotowoltaicznej zależy również od ich usytuowania. Mogą być montowane na dachu, ale także na gruncie, a najważniejszym kryterium jest tu dobre nasłonecznienie.

  Dowiedz się więcej o fotowoltaice

  Przejdź do strony Erato Energy poświęconej tematyce fotowoltaiki i dowiedz się więcej szczegółów.


  CZYTAJ O FOTOWOLTAICE

  Instalacje fotowoltaiczne Przemyśl – dlaczego warto?

  Inwestycja w fotowoltaikę jest zwykle poprzedzona analizą korzyści. Wszystkich nieprzekonanych mieszkańców Przemyśla powinny zainteresować poniższe argumenty przemawiające za wyborem paneli słonecznych:

  • Oszczędność na rachunkach i możliwość dofinansowania z programów rządowych i lokalnych – rosnące ceny prądu to powód, dla którego panele fotowoltaiczne cieszą się rosnącą popularnością.
  • Niezależność energetyczna dzięki własnej produkcji prądu – system magazynowania nadwyżek lub odprowadzania ich do sieci elektrycznej sprawia, że fotowoltaika to nie tylko rozwiązanie na słoneczne dni.
  • Komfort korzystania z paneli fotowoltaicznych – po zamontowaniu instalacji właściciele mogą praktycznie o niej zapomnieć, nie wymaga bowiem obsługi czy regulacji. Panele fotowoltaiczne najczęściej znajdują się na dachu domu i pracują w pełni samodzielnie.
  • Podniesienie wartości nieruchomości w razie chęci jej późniejszej sprzedaży – fotowoltaika to technologia przyszłości i osoby decydujące się na nowoczesne instalacje na pewno na nich nie stracą.
  • Energia z ekologicznego źródła – korzystanie z OZE to wyraz troski o losy planety, jest to postawa bliska coraz większej grupie właścicieli domów w Polsce.

  Oferta Erato Energy dociera do osób z różnych regionów kraju i zdobywa ich uznanie. Jesteśmy przekonani, że również w Przemyślu coraz liczniejsza grupa właścicieli domów, firm i gospodarstw zdecyduje się na wybór fotowoltaiki.

   

  Fotowoltaika Przemyśl dofinansowanie, dotacje, dopłaty

  Kwestie finansowe zawsze są istotne podczas podejmowania decyzji o zakupie paneli fotowoltaicznych. Warto jednak pamiętać, że wybierając ekologiczne technologie, można otrzymać pomoc od państwa.

  • Mój Prąd – program, z którego w poprzednich latach skorzystało kilkanaście tysięcy osób w całym kraju. Dedykowany jest właścicielom domów inwestującym w panele fotowoltaiczne.
  • Czyste Powietrze - to kolejna możliwość uzyskania bezzwrotnej dotacji do zakupu paneli fotowoltaicznych, które wspomogą ekologiczny system grzewczy.
  • Energia Plus – na dotację mogą liczyć przedsiębiorcy wykorzystujący fotowoltaikę na potrzeby swojej działalności.
  • Agroenergia – program dedykowany rolnikom.

  Koszt instalacji fotowoltaicznych można skutecznie obniżyć i nasi pracownicy pomogą dopełnić wszelkich formalności. Staranie się o dotacje nie musi być trudne, a zaoszczędzone pieniądze posłużą na kolejne inwestycje.

  Finansowanie

  Interesują Cię dotacje? A może finansowanie na jedną z naszych usług?
  Pomożemy Ci w formalnościach, skontaktuj się z nami!


  SPRAWDŻ FINANSOWANIE

  Etapy współpracy z Erato Energy

  Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak również firmy – w każdym przypadku staramy się dopasować do ich potrzeb, ale niektóre etapy przygotowania instalacji fotowoltaicznej pozostają niezmienne. Należą do nich:

  1. Wycena – dla klientów istotny jest koszt inwestycji, nasi pracownicy muszą z kolei poznać zapotrzebowanie na prąd, by zaproponować instalację o odpowiedniej mocy.
  2. Projekt – rodzaj i rozmieszczenie paneli fotowoltaicznych przesądzają o ich wydajności, dlatego etap projektowania instalacji jest jednym z kluczowych dla całej inwestycji.
  3. Montaż – nasi specjaliści pracują w Przemyślu i okolicach, zapewniając najwyższą jakoś usług.
  4. Kontakt z dostawcą prądu – po wykonaniu instalacji fotowoltaicznej pomagamy dopełnić niezbędnych formalności.
  5. Serwis – nasz kontakt z klientem nie kończy się na montażu paneli, oferujemy również pomoc w czasie ich dalszego użytkowania.

  Rozwój branży OZE stał się faktem, ale Erato Energy wciąż wyróżnia się na rynku jakością usług i profesjonalnym podejściem do klientów. Teraz z naszej wiedzy mogą skorzystać także mieszkańcy Przemyśla!

  Montaż paneli fotowoltaicznych Przemyśl

  Zapotrzebowanie na prąd nieustannie rośnie, dlatego panele fotowoltaiczne to najlepsza inwestycja pozwalająca samodzielnie wytwarzać energię elektryczną. Z pomocą naszej firmy coraz więcej mieszkańców Podkarpacia odkrywa potencjał fotowoltaiki. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań dla swojego domu oraz bliskie są im zagadnienia ekologiczne. Instalacja fotowoltaiczna może być odpowiedzią na Twoje potrzeby!


  WYPEŁNIJ FORMUARZ KONTAKTOWY
   

  Masz więcej pytań? Napisz do nas!


   Kontakt