fbpx

Fotowoltaika
Pabianice

Instalacje fotowoltaiczne dla Ciebie

Nasłonecznienie na terenie Polski pozwala na efektywne pozyskiwanie energii dzięki technologii fotowoltaicznej.

SPRAWDŹ CO MOŻESZ ZYSKAĆ

Pabianice to doskonałe miejsce, by zamontować panele słoneczne na dachu domu jednorodzinnego, gospodarstwa lub budynku firmy. Energia pochodząca z odnawialnych źródeł pozwoli obniżyć rachunki za prąd i uniezależnić się od coraz bardziej dotkliwych podwyżek jego cen. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę, dzięki której łatwo mogą wykorzystać nowoczesne panele fotowoltaiczne dla swoich potrzeb.

Zapytaj o wycenę


  Dowiedz się więcej o fotowoltaice

  Przejdź do strony Erato Energy poświęconej tematyce fotowoltaiki i dowiedz się więcej szczegółów.


  CZYTAJ O FOTOWOLTAICE
   

  Panele fotowoltaiczne Pabianice. Jak to działa?

  Przed wykonaniem instalacji fotowoltaicznej wiele osób chce poznać szczegóły związane z jej działaniem. Aby maksymalnie wykorzystać potencjał OZE kluczowe jest takie usytuowanie paneli, by pobierały jak najwięcej energii słonecznej. Pod jej wpływem w krzemowych ogniwach fotowoltaicznych dochodzi do reakcji pozwalającej na wytworzenie prądu stałego. Aby był on użyteczny dla inwestorów, musi zostać przekształcony przez inwerter w prąd zmienny. Urządzenie jest niewielkie i jego lokalizacja nie powinna stwarzać problemów również w starszym domu, w którym wcześniej nie była przewidziana taka instalacja.

  Osoby rozważające montaż paneli fotowoltaicznych zastanawiają się nad najlepszym ulokowaniem modułów – do wyboru mają dwie możliwości: na dachu domu, lub na gruncie. Nasi doradcy ocenią, która opcja zapewni powstaje instalacji o odpowiedniej mocy. Największą popularnością cieszy się montaż paneli na dachu, wówczas działka pozostaje w całości do dyspozycji użytkowników.

  Instalacje fotowoltaiczne Pabianice – dlaczego warto?

  Instalacje fotowoltaiczne Pabianice – dlaczego warto?

  Nagły wzrost zainteresowania fotowoltaiką nie wziął się znikąd – coraz więcej osób, również w Pabianicach, poszukuje alternatywy dla energii elektrycznej pozyskiwanej z paliw kopalnych. Ostateczną decyzję pomoże podjąć lista korzyści:

  • Obniżenie rachunków za prąd – produkcja własnego prądu przynosi spore oszczędności. Dobrze zaplanowana instalacja fotowoltaiczna pozwala zmniejszyć koszty nawet do zera, ponieważ nadwyżki wytworzone w słoneczne dni można odebrać zimą.
  • Możliwość pozyskania dotacji – obniżenie kosztów inwestycji to istotna korzyść. Warto skorzystać z rządowych i samorządowych programów, bo nie wiadomo, kiedy dodatkowe fundusze przestaną być dostępne.
  • Łatwe pozyskiwanie energii – fotowoltaika to inwestycja na lata, a dodatkowo nie wymaga od inwestorów dodatkowej obsługi czy ciągłego nadzoru
  • Sposób na zieloną energię – ważnym aspektem instalacji fotowoltaicznych jest fakt, że pozostają neutralne dla środowiska.
  CZYTAJ DALEJ

  Zalety fotowoltaiki są coraz szerzej omawiane; mieszkańcy Pabianic mogą je poznać, kontaktując się z doradcami Erato Energy. Zaproponujemy rozwiązania, które najlepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby!

  Masz pytania?

  Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania, w razie wątpliwości bądź w celu poszerzenia wiedzy na temat naszych usług.


  SPRAWDŻ FINANSOWANIE

  Fotowoltaika dofinansowanie, dotacje, dopłaty – Pabianice

  Instalacje fotowoltaiczne można zauważyć na dachach coraz większej liczby budynków. Większość ich właścicieli prawdopodobnie skorzystała z dofinansowania ich zakupu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w ich ślady poszli również mieszkańcu Pabianic. Oferta dotacji sprawia, że na obniżenie kosztów inwestycji mogą liczyć różne grupy.

  • Mój Prąd – program skierowany jest osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych. Dofinansowanie to 5 tyś. złotych.
  • Czyste Powietrze - kolejna opcja dla osób fizycznych, które oprócz fotowoltaiki planują zakup pompy ciepła do ekologicznego ogrzewania domu.
  • Energia plus – dotacja dla przedsiębiorców, którzy chcą obniżyć koszty prowadzenia swojego biznesu w Pabianicach.
  • Agroenergia – nowoczesne gospodarstwo to cel coraz większej grupy rolników. Również dla nich przygotowano możliwość dofinansowania paneli fotowoltaicznych.

  Nasze usługi obejmują nie tylko montaż instalacji fotowoltaicznej, ale również pomoc na innych polach – również w pozyskaniu korzystnych dopłat. Warto skorzystać z okazji i taniej unowocześnić swój dom!

   

  Finansowanie

  Interesują Cię dotacje? A może finansowanie na jedną z naszych usług?
  Pomożemy Ci w formalnościach, skontaktuj się z nami!


  SPRAWDŻ FINANSOWANIE
   

  Etapy współpracy
  z Erato Energy

  Powstanie instalacji fotowoltaicznej to wieloetapowy proces wymagający współpracy inwestora z firmą realizującą projekt. Z dużą elastycznością podchodzimy do oczekiwań inwestorów, ale jednocześnie działamy w oparciu o jasny plan.

  • Wycena i analiza – aby powstała oferta spełniająca oczekiwania domowników, nasi pracownicy muszą oszacować zapotrzebowanie na energię i na tej podstawie stworzyć wstępną wycenę.
  • Projekt instalacji fotowoltaicznej – obejmuje ilość i rozmieszczenie paneli słonecznych, by w pełni korzystać z ich mocy.
  • Montaż paneli słonecznych według zaakceptowanego wcześniej projektu.
  • Zgłoszenie instalacji do dostawcy prądu – to ważna formalność, o dopełnieniu której nie można zapomnieć.
  • Pomoc i serwis w trakcie dalszego użytkowania instalacji fotowoltaicznych – nie zostawiamy naszych klientów samych!

  Nasze doświadczenie pokazuje, że aby stworzyć wydajną instalację, konieczne jest przejście wszystkich powyższych etapów. Z pomocą doświadczonych doradców Erato Energy inwestycja na pewno zakończy się sukcesem!

  Montaż paneli
  fotowoltaicznych Pabianice

  Produkując własną energię elektryczną, można zyskać niezależność, a rachunek za prąd już nigdy nie okaże się niemiłą niespodzianką. Panele fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie – również na terenie Pabianic – i warto dołączyć do grona zadowolonych użytkowników fotowoltaiki.

  Na rynku działamy już od ponad pięciu lat i korzystamy z produktów najwyższej jakości, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Zadzwoń i umów się na spotkanie, by niebawem znaleźć się wśród nich!


  WYPEŁNIJ FORMUARZ KONTAKTOWY
   

  Masz więcej pytań? Napisz do nas!


   Kontakt