fbpx

Fotowoltaika
Olsztyn

Instalacje fotowoltaiczne dla Ciebie

Fotowoltaika w warmińsko-mazurskim? To dobry pomysł! Olsztyn jest usytuowany w miejscu, w którym latem średnie nasłonecznienie wynosi aż 5345.29 kWh/m2/dobę. To poziom, dzięki któremu nie trzeba się obawiać o zaspokojenie zapotrzebowania energetycznego budynku na cały rok.

Właśnie dlatego coraz więcej osób w Olsztynie i okolicach montuje panele fotowoltaiczne na swoich dachach. Chcesz obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%? Jesteś w dobrym miejscu! Erato Energy to ekspert w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Z nami w krótkim czasie zyskasz system, który będzie produkował darmową energię z odnawialnych źródeł energii.

Chcesz wiedzieć więcej? Nie czekaj i zgłoś się po bezpłatną wycenę. Już wkrótce panele słoneczne mogą zagościć na Twoim dachu!

SPRAWDŹ CO MOŻESZ ZYSKAĆ

Zapytaj o wycenę


   

  Panele fotowoltaiczne Olsztyn. Jak to działa?

  Fotowoltaika to technologia, która pozwala w prosty sposób produkować własną, darmową energię elektryczną z niewyczerpywalnego źródła, jakim jest słońce. Jak działa instalacja w praktyce?

  • Na dach Twojego domu trafiają panele fotowoltaiczne. Ich ogniwa są wykonane z kryształów krzemu, które w kontakcie z promieniowaniem słonecznym produkują prąd.
  • Wytworzona energia trafia do inwertera, który nadaje jej parametry prądu dokładnie takie, jakie wyróżniają elektryczność docierającą z sieci.
  • Zasilasz urządzenia i instalacje w budynku zieloną energią płynącą z instalacji fotowoltaicznej, a jej nadwyżki magazynujesz – wykorzystasz je zimą, kiedy słońca jest mniej, i rozliczysz na zasadach net-meteringu.

  To proste, bezpieczne i opłacalne rozwiązanie!

  Dowiedz się więcej o fotowoltaice

  Przejdź do strony Erato Energy poświęconej tematyce fotowoltaiki i dowiedz się więcej szczegółów.


  CZYTAJ O FOTOWOLTAICE

  Instalacje fotowoltaiczne Olsztyn – dlaczego warto?

  Planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej w okolicach Olsztyna? To bardzo dobre rozwiązanie. Przekonaj się, jak wiele czeka na Ciebie korzyści!

  • Rachunki za prąd będą niższe nawet o 90% – korzystanie z dobrze zwymiarowanej instalacji fotowoltaicznej oznacza, że dostarczy ona odpowiednią ilość prądu przez cały rok (do 100% zapotrzebowania). Dzięki temu rachunki będą zawierały tylko opłatę za utrzymanie przyłączenia do sieci i inne, niewielkie opłaty. Nie zapłacisz jednak za pobór prądu, co uniezależni Cię od podwyżek stawek.
  • Zielona, ekologiczna technologia – korzystając z paneli fotowoltaicznych, stawiasz na rozwiązanie przyjazne środowisku naturalnemu. Zasil przy ich pomocy system dostarczania ciepła do budynku i inne instalacje, aby zyskać jeszcze więcej!
  • Bezobsługowa technologia – po zamontowaniu paneli słonecznych nie musisz wykonywać żadnej dodatkowej pracy. System będzie działał samodzielnie, cicho, a jedyna różnica, jaką odczujesz, to ta w wysokości kosztów zużycia energii elektrycznej.
  • Ponad 25 lat niezawodnej pracy – czas życia paneli fotowoltaicznych jest szacowany na minimum 25 lat, co sprawia, że inwestycja w instalację PV jest długofalowa i opłaca się jeszcze bardziej z roku na rok.
  • Szybki zwrot z inwestycji – koszty instalacji paneli fotowoltaicznych zwracają się średnio po 5-7 latach, a korzyści czerpiesz znacznie dłużej.

  Nie wahaj się i już teraz zamów bezpłatną wycenę, aby zobaczyć, ile Ty zaoszczędzisz na korzystaniu z fotowoltaiki!

   

  Fotowoltaika Olsztyn dofinansowanie, dotacje dopłaty

  Interesuje Cię montaż instalacji, ale obawiasz się początkowych kosztów? Nie ma czego! Na tych, którzy korzystają z inwestycji w OZE, czeka wiele dotacji!

  • Rządowy program Mój Prąd – może stać się źródłem dotacji w wysokości do 5 000 zł. Dofinansowania czekają na wszystkich, którzy zdecydują się na montaż fotowoltaiki. Na program przeznaczono ponad miliard złotych!
  • Ulga termomodernizacyjna od podatku PIT – inwestycję w instalację PV możesz odliczyć od podatku, zyskując dodatkowy zwrot poniesionych kosztów.
  • Rządowy program Czyste Powietrze – otrzymaj bezzwrotną dotację w wysokości do 37 tys. zł, przy połączeniu inwestycji w panele PV z pompą ciepła lub innym ekologicznym systemem ogrzewania.
  • Lokalne programy samorządowe – skontaktuj się z Urzędem Miasta w Olsztynie, aby dowiedzieć się, jakie dofinansowanie jest oferowane.

  Pamiętaj również, że finansowanie inwestycji w fotowoltaikę nie musi być problematyczne. Specjaliści Erato Energy pomogą Ci zarówno w uzyskaniu dotacji, jak i korzystnego kredytu na instalację.

  Finansowanie

  Interesują Cię dotacje? A może finansowanie na jedną z naszych usług?
  Pomożemy Ci w formalnościach, skontaktuj się z nami!


  SPRAWDŻ FINANSOWANIE

  Etapy współpracy z Erato Energy

  Współpraca z Erato Energy jest prosta i przyjemna. Eksperci z naszej firmy towarzyszą Ci na każdym kroku, aż do całkowitego wykonania usługi i uruchomienia instalacji.

  • Współpracę rozpoczynamy od darmowej wyceny. Fachowcy sprawdzają warunki techniczne na Twojej posesji oraz oceniają zapotrzebowanie energetyczne budynku.
  • Jeśli zaakceptujesz warunki naszej oferty, przystępujemy do pracy. Wykonujemy projekt instalacji, dobieramy odpowiednie komponenty (panele, inwerter i osprzęt) i uzgadniamy termin montażu.
  • Erato Energy pomaga również dopełnić wszelkie formalności, w tym związane ze zgłoszeniem wymiany licznika prądu na dwukierunkowy.
  • Umawiamy się na montaż. Prace potrzebne do tego, aby powstała kompletna instalacja, nie trwają najczęściej dłużej niż 1 dzień. Działamy szybko, ale dokładnie, a przy tym tak, aby nie zakłócić Ci spokoju.
  • Uruchamiamy produkcję energii przez panele fotowoltaiczne, a Ty zaczynasz oszczędzać na prądzie od pierwszego dnia!

  Zapraszamy do kontaktu!

  Montaż paneli fotowoltaicznych Olsztyn

  Jakość pracy fotowoltaiki zależy w dużej mierze od tego, jak dobrze zostanie wykonany i zrealizowany projekt. Potrzebujesz doświadczonego partnera, któremu można zaufać? Zapraszamy do kontaktu!

  Erato Energy to ekspert w zakresie fotowoltaiki. Korzystamy ze sprawdzonych komponentów i zapewniamy kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, gospodarstw rolnych oraz firm. Zgłoś się do naszej firmy i uzyskaj największe możliwe oszczędności na produkcji energii z promieniowania słonecznego. Nie zwlekaj i odezwij się już teraz!


  WYPEŁNIJ FORMUARZ KONTAKTOWY
   

  Masz więcej pytań? Napisz do nas!


   Kontakt