fbpx

Fotowoltaika
Nowy Sącz

Instalacje fotowoltaiczne dla Ciebie

Usłonecznienie w Nowym Sączu wynosi średnio 1560 godzin w roku. Jest to bardzo dobry wynik w skali kraju, dlatego w regionie tym z powodzeniem sprawdzi się instalacja fotowoltaiczna.

Szukasz właśnie firmy, która wykona dla Ciebie taką realizację w okolicach Nowego Sącza? Idealnie trafiłeś!

Kompleksowo zaprojektujemy oraz zamontujemy najbardziej wydajny system, a także pomożemy Ci z dopełnić formalności oraz zdobyć dofinansowania. Na początku bezpłatnie wyceniamy usługę, dlatego od razu wiesz, czego się spodziewać. Zapraszamy!

SPRAWDŹ CO MOŻESZ ZYSKAĆ

Zapytaj o wycenę


   

  Panele fotowoltaiczne Nowy Sącz. Jak to działa?

  Panele fotowoltaiczne składają się z ogniw wykonanych z płytek krzemowych. W chwili, gdy padają na nie fotony, dochodzi do zjawiska fotoelektrycznego. W ten sposób energia słoneczna zostaje zmieniona w energię elektryczną w formie prądu stałego. Inwerter przekształca go na prąd zmienny, by mógł zasilić gospodarstwo domowe. System uzupełniają jeszcze inne dodatkowe komponenty, stabilizujące oraz wspierające jego działanie.

  Dzięki instalacji fotowoltaicznej można pokryć 100% zużycia. W ten sposób maksymalnie ograniczy się rachunki za prąd (nawet do 90%), a inwestycja w system szybko się zwróci. Na realizację takiego projektu można także uzyskać dofinansowania oraz ulgi, przez co da się odczuwalnie zmniejszyć koszty realizacji.

  Polskie gospodarstwa domowe korzystające z instalacji fotowoltaicznych mimo wszystko raczej podłącza się do sieci energetycznej. Wtedy są zabezpieczone przed okresowymi niedoborami w produkcji, związanymi z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Wytworzone w ciągu lata nadwyżki oddaje się do sieci, a później móc za darmo odebrać ich 70-80% w ciągu tego samego roku kalendarzowego.

  Dowiedz się więcej o fotowoltaice

  Przejdź do strony Erato Energy poświęconej tematyce fotowoltaiki i dowiedz się więcej szczegółów.


  CZYTAJ O FOTOWOLTAICE

  Instalacje fotowoltaiczne Nowy Sącz – dlaczego warto?

  Instalacje słoneczne są coraz popularniejsze w Nowym Sączu i całym kraju. W ciągu ostatnich lat ceny prądu stale rosną, zaś komponenty do fotowoltaiki stopniowo tanieją. Systemy solarne świetnie sprawdzają się nie tylko przy gospodarstwach domowych, ale też są dobrym wsparciem dla firm. Jakie korzyści daje inwestycja w energię słoneczną?

  • Profesjonalnie wykonana instalacja pozwala na duże oszczędności, które będą tylko rosnąć wraz z kolejnymi podwyżkami cen energii.
  • Promienie Słońca są odnawialnym źródłem energii elektrycznej. Instalacja fotowoltaiczna jest jednym z najbardziej ekologicznych rozwiązań.
  • System działa w pełni bezobsługowo i nie jest trudny w konserwacji. Panele fotowoltaiczne należy tylko co pół roku oczyścić z zabrudzeń.
  • Ogniwa słoneczne da się założyć na dachu domu i/lub terenie posesji. Ich umiejscowienie można dostosować do potrzeb oraz preferencji klienta.
  • Poszczególne elementy systemu są objęte gwarancją. Otrzymuje się ją także na jego wydajność na okres 25 lat, a także na montaż – na 5 lat.
  • Inwestycja pozwala oszczędzać kilka tysięcy złotych rocznie, przez co zwraca się w średnio ciągu 5-7 lat.

  Jako jedni z najlepszych specjalistów na rynku fotowoltaiki w Nowym Sączu przygotowujemy projekty na najwyższym poziomie, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań.

   

  Fotowoltaika Nowy Sącz dofinansowanie, dotacje dopłaty

  Wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii leży także w interesie państwa, które musi dostosować się do nowych wytycznych Unii Europejskiej. W związku z tym można skorzystać z różnych programów gwarantujących wsparcie w realizacji projektów z zakresu fotowoltaiki. Pomoc zapewnia m.in.:

  • program Energia Plus – oferta dla przedsiębiorców, w ramach której można uzyskać dotacje na pokrycie nawet 85% kosztów;
  • program Mój Prąd – dotacja w wysokości 5 tys. złotych dla gospodarstwa domowego;
  • program Czyste Powietrze – bezzwrotna dotacja dla właścicieli domów jednorodzinnych, nawet do 37 tys. złotych;
  • ulga termomodernizacyjna – możliwość odliczenia kosztów od podatku (17-32%).

  Dodatkowe możliwości są także często oferowane przez Regionalne Programy Operacyjne. Z pomocą naszej firmy uda się znaleźć i wykorzystać najlepsze warianty, tak by realizacja instalacji była jak najbardziej opłacalna.

  Finansowanie

  Interesują Cię dotacje? A może finansowanie na jedną z naszych usług?
  Pomożemy Ci w formalnościach, skontaktuj się z nami!


  SPRAWDŻ FINANSOWANIE

  Etapy współpracy z Erato Energy

  Kompleksowo wspieramy naszych klientów na każdym etapie tworzenia i montażu instalacji fotowoltaicznej. Zaczynamy od darmowej wyceny, a kończymy na prezentacji działania gotowego systemu. Przy tym dbamy o to, by wszystkie kroki były w pełni zrozumiałe oraz pomagamy w załatwianiu skomplikowanych formalności.

  1. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Opowiedz nam o swoich planach, a my wstępnie oszacujemy koszty usługi.
  2. Po zaakceptowaniu naszej propozycji wykonujemy dokładny audyt, by móc odpowiednio zaprojektować instalację oraz dobrać najlepsze rozwiązania.
  3. Bezpiecznie, solidnie montujemy wszystkie komponenty, dbając o wydajność systemu, bezpieczeństwo oraz jakość wykonania.
  4. Instalujemy licznik dwukierunkowy, a na koniec uruchamiamy gotowy system oraz pomagamy podłączyć go do sieci.
  5. Zawsze służymy pomocą, jeśli pojawią się jakieś wątpliwości lub dojdzie do usterki.

  Fotowoltaika nie ma dla nas żadnych tajemnic, dlatego staramy się dokładnie wyjaśniać poszczególne działania. Dzięki temu klient cały czas nadzoruje prace i ma pełną świadomość tego, co obejmują. Wspólnie przyczyniamy się do stworzenia najlepszej możliwej instalacji solarnej.

  Montaż paneli fotowoltaicznych Nowy Sącz

  Zaufały nam już setki klientów w Nowym Sączu oraz całym kraju. Przygotowujemy profesjonalny projekt z wykorzystaniem komponentów najwyższej jakości, a następnie sprawnie zajmujemy się montażem. Ponieważ pomagamy uzyskać dofinansowania oraz ulgi, cała realizacja jest jak najbardziej opłacalna. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oraz uzyskać wstępną wycenę. Ciesz się darmową energią i zacznij generować oszczędności na rachunkach za prąd dzięki nowoczesnej instalacji fotowoltaicznej!


  WYPEŁNIJ FORMUARZ KONTAKTOWY
   

  Masz więcej pytań? Napisz do nas!


   Kontakt