fbpx

Fotowoltaika
Leżajsk

Instalacje fotowoltaiczne dla Ciebie

Rosnąca świadomość ekologiczna wpływa na nasze codzienne życie i wybory. Fotowoltaika nie jest już zupełnie nowym pojęciem i coraz większa grupa inwestorów sama poszukuje informacji o sposobach na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Dostrzegają to również firmy zajmujące się instalacjami dla domów jednorodzinnych, gospodarstw i budynków firmowych. Erato Energy działa już wielu miastach Polski, a teraz swoją ofertę kieruje również do mieszkańców Leżajska. Mogą oni wykorzystać nasłonecznienie regionu do produkcji własnego prądu, co przyniesie korzyści zarówno im, jak również środowisku.

SPRAWDŹ CO MOŻESZ ZYSKAĆ

Zapytaj o wycenę


   

  Panele fotowoltaiczne Leżajsk. Jak to działa?

  Fotowoltaika to nowoczesna technologia pozwalająca na produkcję energii elektrycznej z promieni słonecznych. Jest to możliwe dzięki procesom zachodzącym w ogniwach fotowoltaicznych. Przechwycenie fotonów, czyli najmniejszych jednostek światła, powoduje ruch elektronów, a w efekcie wytworzony zostaje prąd stały. Aby można było korzystać z niego w domowych gniazdkach, musi przejść przez konwerter, który przekształci go w prąd zmienny. Wytwarzana przez panele fotowoltaiczne energia ma większe napięcie, niż prąd pobierany z sieci, w związku z tym jest zużywana w pierwszej kolejności.

  Dobrze zaplanowana instalacja może pokryć zapotrzebowanie na prąd nawet w całości. Istotne jest uwzględnienie wystarczającej ilości modułów oraz zadbanie o jak najlepszą ekspozycję na promienie słoneczne. Najczęściej panele instalowane są na dachach, ale jeśli konstrukcja lub zacienienie mogłoby negatywnie odbić się na wydajności fotowoltaiki, lepsza będzie instalacja umieszczona na gruncie.

  Dowiedz się więcej o fotowoltaice

  Przejdź do strony Erato Energy poświęconej tematyce fotowoltaiki i dowiedz się więcej szczegółów.


  CZYTAJ O FOTOWOLTAICE

  Instalacje fotowoltaiczne Leżajsk – dlaczego warto?

  Inwestycja w panele fotowoltaiczne wiąże się z dodatkowymi wydatkami, ale wynikające z niej korzyści będą odczuwalne przez lata. Wykorzystanie OZE daje zupełnie nowe możliwości – zarówno jeśli instalacja fotowoltaiczna będzie służyć rodzinie, jak również firmie działające w Leżajsku.

  • Niższe opłaty za energię – rosnące ceny prądu to problem, który dotyczy wszystkich. Jeśli nie chcemy martwić się wysokimi rachunkami, na rynku nie ma lepszej alternatywy niż produkcja własnego prądu.
  • Proste użytkowanie – panele fotowoltaiczne to instalacja bezobsługowa, dobrze wykonany montaż pozwoli na bezawaryjne korzystanie z niej przez lata.
  • Zwrot ku ekologii – coraz więcej klientów zwraca uwagę na ekologiczny aspekt inwestycji. Dzięki instalacji fotowoltaicznej pozyskanie zielonej energii jeszcze nigdy nie było takie proste!
  • Nowoczesna technologia dla każdego domu – nie tylko nowopowstające budynki pełne są innowacyjnych rozwiązań. Fotowoltaika może służyć mieszkańcom starszych nieruchomości w Leżajsku.

  Opinie klientów jednoznacznie wskazują, że inwestycja w fotowoltaikę jest opłacalna. Nasza firma przygotuje ofertę dla wszystkich osób, które chcą dołączyć do grona zadowolonych użytkowników własnego prądu.

   

  Fotowoltaika Leżajsk dofinansowanie, dotacje, dopłaty

  Zanim inwestorzy podejmą ostateczną decyzję o montażu paneli fotowoltaicznych, szacują koszty instalacji. Warto pamiętać, że kwotę tę można obniżyć korzystając z programów rządowych oraz lokalnych.

  • Mój Prąd – programem powinny zainteresować się osoby planujące fotowoltaikę dla domu jednorodzinnego. Dzięki niemu mogą obniżyć koszt inwestycji o 5 tyś. zł. bezzwrotnej dotacji.
  • Czyste Powietrze - zapewni dofinansowanie zakupu fotowoltaiki i pompy ciepła, które przyczynią się do ograniczenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery.
  • Agroenergia – oferta paneli fotowoltaicznych skierowana jest również do klientów prowadzących gospodarstwa rolne. Warto, by skorzystali z programu przygotowanego specjalnie dla nich.
  • Energia Plus – to korzystna opcja dla przedsiębiorców, którzy chcą uczynić swoją firmę w Leżajsku bardziej nowoczesną i ekologiczną.

  Wybór instalacji fotowoltaicznych to wyraz nowoczesnego podejścia do pozyskiwania energii. Państwo wspiera takie postawy, a my zapewniamy pomoc przy pozyskiwaniu dotacji z rządowych programów.

  Finansowanie

  Interesują Cię dotacje? A może finansowanie na jedną z naszych usług?
  Pomożemy Ci w formalnościach, skontaktuj się z nami!


  SPRAWDŻ FINANSOWANIE

  Etapy współpracy z Erato Energy

  Przygotowanie instalacji fotowoltaicznej rodzi wiele pytań. Szczegóły naszej oferty klienci poznają podczas kontaktu z doradcą, ale wcześniej warto, by dowiedzieli się, jak przebiega współpraca.

  • Bezpłatna wycena to pierwszy etap przygotowania instalacji fotowoltaicznej, w trakcie której musimy poznać warunki na działce i oszacować zapotrzebowanie na energię.
  • Projekt instalacji powstaje na podstawie zebranych danych i zawiera ilość potrzebnych modułów oraz ich rozmieszczenie na dachu budynku.
  • Montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub gruncie przeprowadzany jest przez naszych doświadczonych pracowników.
  • Korzystanie z instalacji fotowoltaicznej wymaga dopełnienia określonych formalności. Klienci mogą liczyć na naszą pomoc w wypełnieniu zgłoszenia do dostawcy prądu.
  • Współpraca nie musi skończyć się wraz z montażem instalacji. Chętnie pomożemy również przy przeglądach i odpowiemy na wątpliwości pojawiające się w trakcie użytkowania systemu.

  Klienci z Leżajska mogą teraz korzystać z instalacji fotowoltaicznej przygotowanej przez doświadczoną firmę Erato Energy. Działamy w całej Polsce, a zdobyte w ten sposób doświadczenie wyróżnia nas wśród innych podmiotów obecnych na rynku fotowoltaiki.

  Montaż paneli fotowoltaicznych Leżajsk

  Tematem instalacji fotowoltaicznych zajmujemy się od lat i opinie zadowolonych klientów dowodzą, że jest to najtańszy i najbardziej wydajny sposób na pozyskanie energii. Panele fotowoltaiczne dostępne są także dla mieszkańców Leżajska, których coraz bardziej interesują tego rodzaju realizacje. Nasza firma oferuje pomoc na każdym etapie inwestycji – zapraszamy do kontaktu już dziś!


  WYPEŁNIJ FORMUARZ KONTAKTOWY
   

  Masz więcej pytań? Napisz do nas!


   Kontakt