fbpx

Fotowoltaika
Iława

Instalacje fotowoltaiczne dla Ciebie

Myślisz o montażu instalacji elektrycznej w Iławie? Województwo warmińsko-mazurskie wyróżnia się poziomem nasłonecznienia lepszym niż inne regiony Polski.

To sprawia, że możesz tu liczyć na naprawdę dobry uzysk z paneli fotowoltaicznych i w 100% zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne swojego domu lub firmy. To sposób na uwolnienie się od podwyżek prądu. Chcesz wiedzieć, ile będzie Cię kosztować instalacja fotowoltaiczna i jakie przyniesie zyski? Skontaktuj się z Erato Energy i zamów bezpłatną wycenę. Skorzystaj z pomocy ekspertów, którzy wykonają Twoją instalację fotowoltaiczną od A do Z. Zapraszamy do przesłania zapytania!

SPRAWDŹ CO MOŻESZ ZYSKAĆ

Zapytaj o wycenę


   

  Panele fotowoltaiczne Iława. Jak to działa?

  Zastanawiasz się, na czym polega działanie systemów fotowoltaicznych? Wykorzystują one naturalną moc drzemiącą w słońcu do produkcji darmowej energii elektrycznej.

  W praktyce wygląda to następująco:

  • na dach Twojego domu (lub bezpośrednio na grunt) trafiają panele fotowoltaiczne. Są one wykonane z kryształów krzemu, które, gdy padną na nie promienie słoneczne, wytwarzają prąd.
  • Tą energię system przesyła do inwertera, gdzie jest przekształcana w prąd zmienny o parametrach odpowiednich do zasilenia urządzeń i instalacji w Twoim domu.

  Instalacja fotowoltaiczna wytwarza prąd przez cały rok. Oczywiście wiosną i latem jest go więcej, z uwagi na większą liczbę godzin słonecznych. Wówczas powstają nadwyżki, które prosumenci (właściciele instalacji do 50 kWp) mogą magazynować w zakładzie energetycznym. Ten prąd możesz odebrać za darmo np. zimą, kiedy słońca jest mniej, a zapotrzebowanie na energię - większe. Tak właśnie działa fotowoltaika. W efekcie przestajesz płacić za prąd.

  Dowiedz się więcej o fotowoltaice

  Przejdź do strony Erato Energy poświęconej tematyce fotowoltaiki i dowiedz się więcej szczegółów.


  CZYTAJ O FOTOWOLTAICE

  Instalacje fotowoltaiczne Iława – dlaczego warto?

  Czy montaż instalacji fotowoltaicznej się opłaca? Jak najbardziej tak! Instalacje słoneczne przyniosą Ci bardzo wiele korzyści.

  • Obniżenie rachunków za prąd nawet o 90% – ile wynoszą obecnie Twoje opłaty za energię elektryczną? Podziel tę kwotę na 10. Tak może wyglądać Twój nowy rachunek, jeśli skorzystasz z fotowoltaiki o odpowiedniej mocy.
  • Niezależność energetyczna przez ponad 25 lat – na tyle masz gwarancję utrzymania odpowiedniej mocy produkowanej przez instalację fotowoltaiczną. A to oznacza, że nie musisz się martwić o podwyżki prądu nawet przez ćwierć wieku!
  • Szybki zwrot z inwestycji – zwrot wydatków poniesionych na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych najczęściej następuje po ok. 5-7 latach. Od tego momentu czekają Cię już tylko większe zyski.
  • Minimum formalności – montaż instalacji fotowoltaicznej w domu czy na potrzeby własne małej firmy nie wymaga ubiegania się o pozwolenie. Wystarczy zgłosić chęć wymiany licznika prądu na dwukierunkowy i gotowe.
  • Bezobsługowa praca – działanie instalacji fotowoltaicznej jest wyjątkowo komfortowe. System pracuje cicho, a Ty nie musisz go doglądać. Po prostu cieszysz się niższymi opłatami przy podobnym zużyciu energii jak teraz!

  Skorzystaj z możliwości, jakie daje fotowoltaika. Oszczędności czekają również na Ciebie. Wyślij zapytanie i przystąp do działania!

   

  Fotowoltaika Iława dofinansowanie, dotacje dopłaty

  Obawiasz się, że koszt instalacji fotowoltaicznej będzie dla Ciebie zbyt wysoki? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Na zakup i zamontowanie fotowoltaiki można uzyskać o korzystne dotacje. Są dostępne także w Iławie.

  Jakie dotacje i inne formy dofinansowania na zamontowanie instalacji fotowoltaicznej są dostępne? Te najważniejsze to:

  • rządowy program Mój Prąd, który pozwala uzyskać do 5 000 zł na montaż fotowoltaiki,
  • ulga termomodernizacyjna od podatku PIT – dzięki niej odliczysz wydatki na inwestycję od podatku i uzyskasz dodatkowy zwrot,
  • rządowy program Czyste Powietrze - połącz inwestycję w fotowoltaikę z montażem pompy ciepła lub innego ekologicznego systemu ogrzewania, aby uzyskać nawet do 37 tys. zł bezzwrotnej dotacji.

  Sprawdź również, czy w Iławie są prowadzone programy samorządowe, które zapewniają dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej. To rozwiązanie dostępne w coraz większej liczbie miast w Polsce.

  Eksperci Erato Energy pomogą Ci uzyskać wszystkie dostępne dotacje oraz znaleźć korzystne finansowanie. Dzięki temu optymalizujemy koszty instalacji fotowoltaicznych dla naszych Klientów w Iławie i innych miejscowościach województwa warmińsko-mazurskiego.

  Finansowanie

  Interesują Cię dotacje? A może finansowanie na jedną z naszych usług?
  Pomożemy Ci w formalnościach, skontaktuj się z nami!


  SPRAWDŻ FINANSOWANIE

  Etapy współpracy z Erato Energy

  Jak wygląda współpraca z Erato Energy? Zobacz, jak wygląda nasza oferta!

  1. Wysyłasz do nas zapytanie. Kontaktujemy się z Tobą i wykonujemy bezpłatną wycenę fotowoltaiki. Sprawdzamy, jakiej mocy panele są Ci potrzebne i określamy, ile będzie kosztować instalacja fotowoltaiczna.
  2. Przygotowujemy szczegółowy projekt i dobieramy komponenty – wybieramy panele o optymalnej mocy, odpowiedni inwerter i inne elementy umożliwiające bezpieczną pracę systemu.
  3. Dopełniamy formalności – pomagamy w kontakcie z zakładem energetycznym oraz ułatwiamy uzyskanie korzystnego finansowania tego systemu produkcji energii.
  4. Wykonujemy prace montażowe – nasi pracownicy w ramach usługi instalują wszystkie komponenty, sprawdzają poprawność realizacji prac i uruchamiają system PV.

  Od tego momentu płynie do Ciebie darmowa energia!

  Montaż paneli fotowoltaicznych Iława

  Chcesz zainwestować w fotowoltaikę? Iława to kolejne miasto, w którym działamy. Erato Energy to sprawdzony i doświadczony partner, któremu możesz zaufać. Zapewnimy Ci kompleksową obsługę i zadbamy o to, abyś w krótkim czasie uruchomił własną, zieloną „elektrownię” słoneczną. Na wszystkie zapytania odpowiadamy w krótkim czasie. Zgłoś się do nas już teraz i zobacz, jaka jest nasza oferta dla Ciebie!


  WYPEŁNIJ FORMUARZ KONTAKTOWY
   

  Masz więcej pytań? Napisz do nas!


   Kontakt